Ваги Rhino Coffee Brewing

Ваги Rhino Coffee Gear Brewing Scale розроблені для всіх потреб під час приготування кави – зважування зерна, зважування та таймер під час заварювання як еспресо так і пуровера.

1 799 ₴
Кількість

 

Безоплатна доставка від 2000 ₴

 

Зручна та безпечна оплата

Заваріть свою кращу каву за допомогою Rhino Coffee Gear Brewing Scale. Цей зручний та функціональний інструмент для поціновувачів кави що дозволяє бути точним та послідовним під час заварювання вашого улюбленого напою, від френч пресу, до еспресо.
Ці ваги високої точності, до 0,1 г, що дає вам повний контроль над тим, скільки кави та води ви використовуєте для заварювання, та скільки часу пройшло.
Великий та яскравий дисплей дозволяє легко зчитувати показання, силіконова накладка не дозволяє теплу впливати на вимірювання та захищає під час розливу рідини.

Особливості:
     Автоматичне вимкнення
     Тара/Калібрування
     Захист від перевантаження
     Таймер
     Мехінічні кнопки
Технічні характеристики:
     Максимальна вага: 3000г
     Точність: 0,1г
     Розміри платформи: 126 ммх126мм
     Матеріал платформи: ABS пластик
     Дисплей: яскравий РК-дисплей з білою підсвічуванням
     Живлення: 2 батарейки AAA (в комплекті)

Зверніть увагу: при використанні функції "Таймер", якщо будь-яка вага буде знята з платформи зважування, Таймер призупиниться. Слідкуйте за тим, щоб не збивати та не знімати ємність для заварювання після запуску Таймера. Ми також рекомендуємо не розмішувати каву в цей час, оскільки це призведе до того, що Таймер призупиниться.

RCGBREW3KG

Спеціальні посилання