Руанда Нова

Rwanda Nova - 100% руандійська арабіка Червоний Бурбон класу спешелті, натуральної обробки, з солодким фруктовим профілем. У смаку можна очікувати нотки ягід, післясмак тростинного коричневого цукру та кремову текстуру. Ідеально підходить для приготування фільтр кави, як крапельним так і імерсійним методом.

Аромат: вишня, слива
Кислотність: фруктова
Смак: вишня, слива, диня, какао, тростинний цукор в післясмаку
Обсмаження: світле
Рекомендація до заварювання: пуровер, кемекс, крапельна кавоварка

222 ₴
Вага
  • 250 г
  • 500 г
Кількість

 

Безоплатна доставка від 800 ₴

 

Зручна та безпечна оплата

Арабіка 100%
Регіон: Руанда, Гікумбу
Висота вирощування: 1800-2000м
Різновид зерна: Червоний Бурбон
Спосіб обробки: натуральна

Кава Rwanda Nova походить з мийної станції Nova, що розташована в районі Гікумбу на півночі країни. Висота вирощування 1800-2000 м. над рівнем моря, та клімат роблять її ідеальним місцем для створення кави натуральної обробки. Це пов’язано географією району на півночі, що забезпечує більшу кількість сонця протягом дня.
Станція приймає зерно від більше 1200 навколишніх фермерських господарств що вирощують каву та доставляють її на станцію під час збору врожаю, з березня по червень. Кавові ягоди доставляли на станцію Нова, потім за допомогою води видаляють дефектні ягоди. Після чого ягоди поміщають на підняті «африканські ліжка» товщиною близько 2 см, де їх сушать до 30 днів, перевертаючи їх щогодини і накриваючи протягом нічі.

Характеристики

Обсмаження
фільтр
Країна
Руанда
Особливості
specialty
Обробка
натуральна
Ростерія
CafeBoutique

Спеціальні посилання