Розпродаж

 • 989 ₴ 939 ₴

  Ваги з таймером Barista Space V60 Drip Scale чудовий інструмент для приготування кави, що стане в нагоді як для любителів кави, що готують вдома улюблений напій, так і для професійних бариста. Функції зважування та таймеру дозволять дозволять отримувати завжди якісний та стабільний результат у заварюванні кави.

 • 1 076 ₴ 909 ₴

  Нова кавоварка Cold Brew Hario Water Dripper Drop WDD-5-PGR - просто налийте холодної води у верхній резервуар і отримайте ідеальну каву колдбрю за 45-60 хвилин. Постачається із кришкою, що дозволяє зберігати каву в холодильнику після заварювання. За допомогою цього заварника на 5 чашок ви можете також легко заварити холодний зелений чай, якщо забажаєте.

 • 1 993 ₴ 1 893 ₴

  American Press - це ручна кавоварка що була розроблена для отримання витонченого смаку і яка надає безпрецедентний контроль за заварюванням кави.
  American Press компактний, зручний та універсальний пристрій за допомогою якого дуже легко приготувати чудову гарячу каву, cold brew та заварити чай - вдома, в дорозі, у вашому офісі, або навіть у мандрівці.

 • 2 586 ₴ 2 387 ₴
  Колір :

  Cafflano KLASSIC - це перша в світі портативна кавоварка для приготування кави "все-в-одному". Вона поєднує в собі ручну кавомолку з керамічними жорнами, чайник з тонким носиком для якісного заливання, крапельний фільтр з нержавіючої сталі, а також чашку для готової кави. Це найкращий спосіб приготувати якісну каву змоловши свіжообсмажені зерна та заварити їх в будь-якому місці - будинку, офісі, автомобілі чи у мандрівці.

 • 1 998 ₴ 1 739 ₴

  Cafflano Kompresso це портативна та проста у користуванні кавоварка для приготування кави еспресо. Отримайте ідеальний еспресо вдома, на рабочому місці або будь де під час вашої подорожі!

 • 1 699 ₴ 1 599 ₴
  Колір :

  Ручна кавомолка Hario Ceramic Coffee Mill Mini-Slim PRO MMSP-1 - найкраща кавомолка з серії Mini-Slim.

 • 1 374 ₴ 1 299 ₴

  Якщо ви шукаєте якісну та недорогу жорнову кавомолку, або просто хочете собі ручну кавомолку, Hario Skerton Plus це ідеальна кавомолка початкового рівня для домашнього використання.
  Виробник: Японія

 • 1 699 ₴ 1 599 ₴

  Ручна кавомолка Hario Ceramic Coffee Mill Skerton PRO MMCS-2В, з керамічними жорнами і регулюванням помелу, від японського виробника Hario

 • 5 690 ₴ 5 190 ₴

  Електрична кавомолка Hario V60 Electric Coffee Grinder Compact EVC-8B має конічні сталеві жорна та забезпечує чудову якість помелу - від грубого помелу для френч-пресу до тонкого помелу для виготовлення еспресо.
  Наша ціна включає:
  •    Безкоштовну доставку

 • 748 ₴ 699 ₴

  Все, що потрібно для якісної фільтр кави в одній упаковці - пуровер, графін, фільтри та мірна ложка.
  Кавоварка набір Hario V60 Craft ідеально підходить для новачків, які шукають пуровер, але ще не мають досвіду приготування кави.
  Японська марка Hario - це гарантія якості за розумною ціною.

 • 697 ₴ 647 ₴

  Скляна версія пуровера Hario V60 Glass Dripper має надзвичайно стильний дизайн. Вона робить чудову чашку кави, виготовлена із скла Hario і виглядає неймовірно на будь-якій кухні.

 • 394 ₴ 359 ₴

  Рідина для чищення кавоварок Melitta AntiCalc BIO використовується для чищення та видалення накипу в крапельних кавоварках, автоматичних кавомашинах, капсульних кавоварках та чайниках.