Чашка Huskee Cup

Знайомтесь з HuskeeCup!
Дизайнерська кавова чашка для багаторазового використання настільки витончена наскільки й стійка. Розроблена для поціновувачів кави з використанням кавового пачменту (Husk) в якості сировини.

530 ₴
Колір
  • Натуральний
  • Вугільний
Об’єм
  • 236мл.
  • 355мл.
Кількість

 

Безоплатна доставка від 2000 ₴

 

Зручна та безпечна оплата


Мета Huskee Cup - замінити собою одноразовий кавовий посуд та зробити крок до зменшення відходів кавового виробництва та споживання.
Насправді статистика шокуюча. Щороку на сміттєзвалищах накопичується понад 500 мільярдів одноразових чашок та 1,7 мільйонів тон кавового лушпиння, створюючи згубний слід кавової галузі.

Ідея HuskeeCup виникла в Австралії. За статистикою тільки авcтралійці викидають 50 000 використаних одноразових чашок кожні півгодини. Це близько 2,7 млн на день, або мільярд щороку. Що ж тоді казати за весь світ.
Засновник Huskee Саксон Райт визнає, що це не ідеальне рішення, але це крок в правильному напрямку, один с кроків усвідомленого споживання, що так необхідні нашій планеті.

Huskee Cup – екологічна, естетична і практична та має наступні переваги:

Тримає вашу каву гарячішою.
Унікальні теплові властивості чашки Huskee збережуть каву гарячішою довше. Будете ви споживати каву вдома чи в дорозі, чи замовите її в кафе ви можете сподіватись, що ваше горня довго тримає температуру кави незмінною.

Зручно тримати і вона прохолодна на дотик.
Huskee Cup має вишуканий дизайн, та її «плавники» то не лише елемент дизайну, вони також захищають ваші руки від гарячого напою і ви можете повністю зосередитись на смаку.

Міцна та зручна для миття.
HuskeeCup розрахована на тривалі роки використання. Вона була випробувана навіть в жорстких умовах кафе, де використовувалась в посудомийній машині десятки разів за день.

Безпечна.
HuskeeCup виготовлена з кавового лушпиння (Husk) – органічного відходу, побічного продукту обробки кавового зерна. Пересічний споживач кави відповідальний за більше трьох кілограмів цих відходів щороку. Тож купуючи HuskeeCup Ви робите крок до відповідального споживання.

Універсальна кришка.
Кришка є ідеальним доповненням до витонченої та елегантної естетики HuskeeCup . Вона виконана з того ж матеріалу що і чашка та сумісна з кожним його розміром. Тож каву буде зручно пити вдома чи взяти з собою.

Спеціальні посилання