Новинки

 • 986 ₴

  Кавовий скляний глечик Wilfa Svart Carafe WSP-1 із кришкою, розроблемий для кавоварки Wilfa Svart Presisjon WSP-1A, WSP-1B, WSP-2A.
  Цей графін також сумісний з кавоварками Wilfa Classic.

 • 235 ₴
  Вага : 250 г 500 г

  Kenya AA Plus Kijani Kiboko - кенийська арабіка класа спешелті.

  Аромат: тропічні фрукти, червоні ягоди
  Смак: Абрикос, аґрус, грейпфрут, у післясмаку карамель, шоколад та цитрусова цедра
  Обсмаження: середнє
  Рекомендація до заварювання: еспресо, джезва, гейзер

 • 878 ₴

  Кавовий скляний глечик Moccamaster Glass Jug CD/KBG 1.25 можна використовувати з моделями кавоварок Moccamaster KGB та CD.

 • 5 999 ₴

  Кавомолка Gaggia MDF є однією з найкращих пропозицій на ринку що пропонує високу якість помелу для еспресо за допомогою сталевих жорен 50мм, надійність завдяки своїй перевіреній часом конструкції та якісним компонентам, компактний розмір та водночас невисоку ціну.
  Gaggia MDF є чудовою кавомолкою початкового рівня для еспресо.

  Наша ціна включає:
  •    Безкоштовну доставку
  •    Гарантійний термін 36міс.

 • 10 990 ₴

  Кавоварка Bravilor Bonamat Novo проста та, в той же час, ефективна модель для приготування фільтр кави - ідеально підходить для використання в офісі, в кав’ярні та для кейтерінгу. Вона дуже швидко приготує 1,7л. смачної та ароматної фільтр кави і має дві конфорки для підтримання температури вже готового напою.
  В комплекті 1 декантер для кави.

  Наша ціна включає:
  •    Безкоштовну доставку

 • 1 295 ₴
  Об’єм : 4 чашки 6 чашок

  Bialetti Moka Induction (Moka Induzione) - сучасна вишукана та стильна модель від Bialetti. Це поєднання класичного дизайну кавоварки Bialetti Moka Express та сучасного дизайну зробить її незамінною на кожній кухні. Ця модель підходить для всіх типів варильних поверхонь, включаючи індукційні.

 • 874 ₴
  Об’єм : 3 чашки 6 чашок

  Bialetti Moka Express Black - оновлена кольорова модель класичної кавоварки Мока від Bialetti, провідного світового виробника кавоварок. Кавоварка Bialetti Moka Express прославила Bialetti після винаходу гейзерної кавоварки у 30-х роках 20 століття. На сьогоднішній день це найпопулярніша модель гейзерної кавоварки у світі, оскільки до цього часу виготовлено понад 200 мільйонів кавоварок.

 • 9 499 ₴

  Остання модифікація 2019 року культової ріжкової кавоварки еспресо Gaggia Classic, майже через 30 років після виходу першої оригінальної моделі Gaggia Classic, є продовженням лінійки яка, на думку багатьох, є найкращою еспресо кавоваркою, початкового рівня, всіх часів.
  Кавоварка еспресо Gaggia NEW Classic ідеально підходить для домашнього використання як для початківців, так і для досвідчених кавових експертів і може заварити для вас каву еспресо так само добре, як у 9 із 10 спеціалізованих кав’ярень у вашому місті!

  Наша ціна включає:
  •    Безкоштовну доставку
  •    Гарантійний термін 36міс.

 • 13 999 ₴

  Gaggia Brera це компактна автоматична кавомашина, розроблена для зручного приготування вашої улюбленої кави – будь то еспресо, капучино, лате чи амерікано. Вона змелює та заварює в один дотик, а піноутворювач pannarello полегшує приготування вашого улюбленого напою з чудовою молочною пінкою.
  Гарантійний термін 36міс.

  Наша ціна включає:
  •    Безкоштовну доставку

 • 242 ₴
  Упаковка : 250шт. 1000шт.

  Паперові фільтри Bravilor Bonamat чудово розподіляють каву для заварювання та дозволяють отримати максимальний смак та аромат вашого улюбленого напою.

  Кількість в упаковці: 250 та 1000шт.
  Призначення: фільтр кавоварки
  Сумісні з фільтр кавоварками:
  Behmor Brazen Plus
  Bravilor
  - Novo, Iso, Mondo, Matic, TH;
  Marco - Bru F60, Bru F45
  Fetco - CBS-2021
  та ін. фільтр кавоварок з об’ємом заварювання 1,7-1,9л

 • 874 ₴
  Об’єм : 3 чашки

  Bialetti Moka Express Red - оновлена кольорова модель класичної кавоварки Мока від Bialetti, провідного світового виробника кавоварок. Кавоварка Bialetti Moka Express прославила Bialetti після винаходу гейзерної кавоварки у 30-х роках 20 століття. На сьогоднішній день це найпопулярніша модель гейзерної кавоварки у світі, оскільки до цього часу виготовлено понад 200 мільйонів кавоварок.

 • 798 ₴
  Об’єм : 3 чашки 6 чашок 9 чашок

  Bialetti Moka Express - найкласичніша модель гейзерної кавоварки виробництва Bialetti, провідного світового виробника кавоварок. Це кавоварка що прославила Bialetti у 1930-х роках, після винаходу гейзерної кавоварки. На сьогоднішній день це найпопулярніша модель кавоварки Мока у світі, оскільки до цього часу виготовлено понад 200 мільйонів кавоварок.