Новинки

 • 4 599 ₴

  Timemore Slim компактна кавомолка преміум-класу. Створена для використання будь де, на вашиій кухні вдома чи у валізі під час подорожі, Timemore Slim досить тонка, щоб поміститися в плунжер AeroPress. Кавомолка Timemore Slim забезпечує помел від еспресо до френч-преса, але найбільш якісний помел для фільтр кави.

 • 176 ₴
  Вага : 250 г 1 кг

  Ethiopia Daye Bensa преміальна ефіопська арабіка натуральної обробки, з щільним тілом, смаком шоколаду та фундука, та абрикосово квітковими нотками що чудово поєднуються як в класичному еспресо так і в улюблених кавових напоях з молоком.

 • 5 599 ₴

  Кавомолка Timemore Slim S Titanium, з оновленими жорнами, що створені спеціально для якісного та ефективного помелу для еспресо та джезви. Нова форма жорен, з більшою кількістю зубців та з покриттям з нітриду титану, надзвичайно тверді і зберігають свою гостроту весь час експлуатації. Timemore Slim S Titanium забезпечить дуже якісний помел для будь якого способу приготування - від джезви до френч-пресу.

 • 3 199 ₴ 2 999 ₴
  Колір :

  Зустрічайте Timemore Chestnut C2 Max, покращену версію легендарної ручної кавомолки Timemore Chestnut C2. Вона має такі ж високоякісні конічні сталеві жорна 38мм що забезпечують помел преміум якості та збільшену, до 30г., ємність для кави.

 • 3 199 ₴ 2 999 ₴

  Timemore Chestnut C2 Advanced Titanium - маленька золотава красуня що може змолоти від дрібного до грубого, в залежності від ваших побажань.

 • 163 ₴
  Вага : 250 г

  Кава Indonesia Lampahan — 100% арабіка, обсмажена під еспресо, з щільним тілом, унікальним поєднанням в смаку карамелі, темних ягід, горіха та легкою кислинкою граната.

 • 198 ₴
  Вага : 250 г 1 кг

  Colombia Inza кава лот від дрібних власників Inzá Cauca що має дивовижно оксамитовий ягідний смак з нотками шоколаду з родзинками, з гарним тілом. В післясмаку родзинки та фініки.