Пуровер Hario V60 Керамік

Кавоварка пуровер Hario V60 Coffee Dripper Ceramic для приготування кави крапельним методом
Матеріал: кераміка, скло
Колір: білий, червоний, чорний
Об'єм: 01 на 1-2 чашки, 02 на 2-4 чашки
Виробник: Японія

739 ₴
Розмір
  • 01
  • 02
Колір
  • Білий
  • Червоний
Кількість
Товар очікується


 

Безоплатна доставка від 2000 ₴

 

Зручна та безпечна оплата

Кавоварка пуровер Hario V60 (також воронка або дріпер) стає все більш популярною останніми роками. Вона дозволяє отримати абсолютно нові і різноманітні кавові смаки і аромати, дозволяючи любителям кави насолоджуватися найтоншими нотками.

Hario V60 виробляється компанією Hario. Назва цієї кавоварки пов'язано з формою влаштування - вона має V-подібну форму з кутами 60 градусів.

Для тих хто любить сам приготувати собі чашку ароматної кави вдома або в офісі Hario V60 надає відмінну можливість зробити це. Простота використання, доступність і відмінний результат зробили Hario V60 одним з улюблених способів приготування - за 3 хвилини можна приготувати неймовірно смачну каву.
Для приготування необхідні паперові фільтри які вставляється в воронку, а мелена кава насипається всередину. Проливаючи на неї воду ви отримуєте відмінну каву безпосередньо в вашу чашку, або в спеціальний кавник.

Форма, дизайн і матеріали, що використовуються для створення Hario V60, були розроблені для забезпечення оптимального заварювання кави. А паперовий фільтр дозволяє отримати чистий і ароматний напій.

Hario V60 виготовляють із кераміки, пластику, скла і металу, надаючи варіант вибору для кожного смаку і бюджету.
Варіанти з міді мають кращу теплопровідність і теплові характеристики. Пластикові V60, легкі і зручні в подорожах.

Змінюючи розмір помелу і швидкість проливання води при заварюванні ви можете відкривати для себе абсолютно нові відтінки смаку. Повільно вливаючи воду ви отримаєте більш насичений смак. При збільшенні швидкості проливу води при заварюванні ви отримаєте більш легкий напій, але з іншими смаковими відтінками.

Для приготування використовуйте фільтри:
VCF-01-40W та VCF-01-100W для розміру 01 (на 1-2 чашки)
VCF-02-100W та VCF-02-100W-H для розміру 02 (на 2-4 чашки)

VDC-01W

Характеристики

Тип
Пуровер

Спеціальні посилання