• Ціну знижено

Кавоварка DeLonghi Clessidra ICM 17210

Насолоджуйтесь класичною фільтр кавою протягом усього дня з фільтр кавоваркою DeLonghi Clessidra ICM17210. Крапельна кавоварка DeLonghi ICM17210 має унікальний та сучасний дизайн, натхненний формою пісочного годинника - вона буде чудово виглядати на будь якій кухні.

Наша ціна включає:
•    Безкоштовну доставку

3 699 ₴ Знижка 200 ₴
3 899 ₴
Кількість
Товар очікується


 

Безоплатна доставка від 2000 ₴

 

Зручна та безпечна оплата

Майже всі раніше мали вдома крапельну кавоварку. Але потім ми відкрили еспресо і, багато хто з нас, відправив свою крапельну кавоварку кудись у дальній куток шафи, бо кава з неї вже не задовольняла наші смаки.
Однак, за останні кілька років, крапельна фільтр кава, набуває нової популярності. Перш за все це сталося тому що з’явилось велике різноманіття якісної кави та нових, здебільшого ручних, кавоварок для приготування фільтр кави. Нова крапельна кавоварка Clessidra від Delonghi - одна з фільтрувальних кавоварок нового типу, які прагнуть досконалого смаку при приготуванні улюбленої кави.
Одним натисканням кнопки ваша кава почне заварюватися, і як тільки це буде зроблено, DeLonghi Clessidra ICM17210 буде підтримувати її при температуру протягом 40 хвилин. Інший, повільніший, режим заварювання дозволить отримати більш інтенсивну, насичену та ароматну каву.
DeLonghi Clessidra ICM17210 може вам нагадати типову, та значно дешевшу, крапельну кавоварку. Але Clessidra набагато витонченіша та вміла. Замість того, щоб замочувати мелену каву одночасно, вона використовує автоматичний імпульсний пролив води, щоб максимально імітувати техніку ручного приготування фільтр кави. І це дозволяє створити більш інтенсивний смак та аромат. При цьому чітко контролюється температура води (92-96°С) та час проливу, що дає набагато більш якісні та послідовні результати. Таланти DeLonghi Clessidra ICM1721 в приготуванні кави отримали сертифікат Європейського центру приготування кави (ECBC) – що підтверджує високу якість кави що приготує кавоварка.
Тобто DeLonghi Clessidra ICM1721 належить до іншого класу, ніж звичайні недорогі крапельні кавоварки. Технології приготування, якість кави, зручність та стильна зовнішність DeLonghi Clessidra знаходиться на рівні з лідерами ринку крапельних кавоварок, такими як Moccamaster, Wilfa та Behmor. І в цьому сегменті DeLonghi Clessidra  має  значно кращу ціну ніж її конкуренти.

Особливості кавоварки DeLonghi ICM1721:
•    За допомогою DeLonghi Clessidra ви приготуєте фільтр каву преміальної якості, підтверджену сертифікатом ECBC (European Coffee Brewing Centre)
•    Потужність кавоварки 1800Вт – швидке заварювання та стабільна температура
•    Емність 1,25л. – можливість приготувати до 10 чашок кави за 4-6 хвилин
•    Температура води 92-96°C протягом всього процесу заварювання для надзвичайного аромату та смаку кави
•    2 режими заварювання кави - обирайте той який вам більше смакуватиме
•    Зберігає каву оптимальної температури - ваша кава підігрівається протягом 40 хвилин після заварювання
•    Матеріали корпусу - скло та пластик
•    Сумісна з фільтрами №4 (або 1x4).
•    Розміри: Д-28, Г-18, В-33см, Вага 2,44 кг
•    Гарантія: 24міс

Як приготувати каву в фільтр кавоварці DeLonghi Clessidra ICM1721:
1. Налийте бажану кількість холодної води у ємність кавоварки.
2. Помістіть кавовий фільтр №4 (1x4) у кошик і насипте рекомендовану кількість кави у фільтр. Рекомендується використовувати каву помелу "під фільтр", з розрахунку 60г. кави на 1 літр води. Експериментуйте з кількістю кави, щоб з’ясувати, яке співвідношення найкраще підходить для вас.
3. Натисніть кнопку щоб розпочати заварювання.
4. Коли процес фільтрації закінчиться, кавоварка переходить у режим підтримання температури кави протягом 40 хвилин.

Спеціальні посилання