Кавоварка фільтрова Melitta AromaFresh

Melitta Aromafresh - крапельна кавоварка для приготування фільтр кави, з вбудованою кавомолкою. Вона дозволяє приготувати до 1,35 літра кави, має можливість регулювання помелу відповідно до вашого смаку, та таймер що дозволить вам налаштувати автоматичне приготування на потрібний час.

Наша ціна включає:
•    Безкоштовну доставку

6 000 ₴
Кількість
Товар очікується


 

Безоплатна доставка від 2000 ₴

 

Зручна та безпечна оплата

Особливості кавоварки Melitta AromaFresh

Вбудована кавомолка з регулювання помелу
Ця кавоварка має вбудовану кавомолку, що забезпечить найкращий аромат та смак фільтр кави із свіже мелених кавових зерен.
Для вашого улюбленого смаку ви можете відрегулювати рівень помелу.

Регульована «міцність» кави
Насиченість вашої кави дуже легко встановити на ваш смак - вибирайте з м’якої, середньої та міцної.

Знімний контейнер для кавового зерна та верхні жорна
Завдяки знімному контейнеру для зерна, та знімному верхньому жорну, кавомолку Melitta AromaFresh можна швидко та легко очистити. В комплект входить щітка для чищення.

Прозорий резервуар для води
Прозорий резервуар для води дозволяє легко визначити рівень води та дуже просто заповнити необхідну кількість води.

Кавомолку можна вимкнути
Якщо ви маєте вже змелену каву то вбудовану кавомолку можна легко вимкнути за допомогою функції "Grind-Off", щоб приготувати смачну каву з попередньо змеленої кави.

Захист від накипу 3-у-1 з індикатором
Для того, щоб ваша кавоварка працювала бездоганно, мала тривалий термін експлуатації та готувала каву найкращого смаку, потрібно регулярно її чистити. Ваша Melitta AromaFresh забезпечує захист 3-у-1 із можливістю налаштувати ступінь жорсткості води, індикатором що сигналізує про необхідність очищення та практичну програму автоматичного видалення накипу. Світлодіод підкаже вам коли слід проводити програму видалення накипу.

Функція таймеру, включаючи годинник з LCD дисплеєм
Функція таймера зі світлодіодним дисплеєм дає спокусливу насолоду від кави в час коли ви заплануєте. Програмуйте час, коли ваша кавоварка повинна приготувати каву, щоб прокинутись вранці та насолодитись ароматом свіжої кави. Кавоварка автоматично вмикається у встановлений час та самостійно приготує вашу улюблену каву.    

Програмований час підтримування тепла
Програмуйте час підігріву готової кави відповідно до ваших потреб -  виберіть 20, 40 або 60 хвилин підігріву. Після закінчення запрограмованого часу Melitta AromaFresh автоматично відключається.
 
Елегантні елементи з нержавіючої сталі
Melitta AromaFresh вражає не тільки своєю функціональністю, але і сучасним дизайном. Елегантні елементи з нержавіючої сталі зроблять цю кавоварку справжньою прикрасою на будь якій кухні.

2-х річна гарантія виробника
Melitta - це насолода та якість кави. Ось чому Melitta пропонуємо вам дворічну гарантію виробника на кавоварку AromaFresh.

Інші особливості кавоварки Melitta AromaFresh:
•    Кошик для фільтра з протикрапельною системою
•    Фільтри розміром 1х4 (або №4) (в комплекті постачається 5 фільтрів)
•    Автоматичне відключення
•    Ємність 10 склянок (135 мл кожна)
•    потужність 1000 Вт
•    гарантійний термін 24 міс.

Спеціальні посилання