Кавоварка Chemex 6 cup

Кавоварка Chemex Six Cup проста, елегантна та в той-же час досконала - візуальна довершеність поєднуються з досконалістю кави що ви в ній приготуєте. Витончений вигляд карафи Кемекс доповнює елегантний комірець з дерева з шкіряною краваткою.

1 995 ₴
Кількість
Товар очікується


 

Безоплатна доставка від 2000 ₴

 

Зручна та безпечна оплата

Відома своїм знаковим дизайном та чистою кавою без осаду кавоварка Chemex Six Cup це ідеальне поєднання стилю та хімії.
Графін Chemex Classic 6 cup - це кавоварка для приготування унікальної кави методом пуровер.
Оскільки кава Chemex настільки чиста і відфільтрована, то пристрій чудово працює також як кавоварка для холодної кави. Для цього просто зменшіть кількість води на третину і покладіть товстий шар льоду на дно графіна. Коли кава потрапляє на лід, вона моментально охолоджується, зберігаючи аромати і виробляючи освіжаючу склянку крижаної кави.

Кавовий графін у формі пісочного годинника повністю виготовлений зі скла що не вбирає запахів і залишків.
Кемекс також доступний у ємності на 3 чашки.

Мета нових способів заварювання – розкриття різних характеристик кави більш глибоко та яскраво. До таких характеристик відносять такі властивості кави як аромат, щільність, насиченість, кислотність, солодкість.
Одним з найоригінальніших пристосувань для альтернативного заварювання кави є Кемекс (Chemex). Це просто сконструйована і ретельно продумана ручна кавоварка в формі пісочного годинника, зроблена з жаростійкого кришталево чистого боросилікатного скла, з коміром з полірованого дерева для зручного тримання, скріпленого шкіряною краваткою.
Кемекс, як і будь-який з фільтр-способів заварювання, допомагає розкривати квіткові, ягідні та фруктові аромати та смаки кави. На додачу, за принципом використання Chemex нагадує винний Декантер, оскільки після приготування напій насичується киснем. А за допомогою щільного  паперового фільтру (на 30% щільнішого за класичний) мелена кава добре фільтрується, що мінімізує гіркоту в смаку, створює красивий насичений колір та максимально розкриває природній смак улюбленої кави.
Метод заварювання з Кемекс існує вже кілька десятиліть. Це просте і елегантне рішення запропонував в 1941 році американський хімік Пітер Шлюмб. Зовнішній вигляд кавоварки залишився практично незмінним і до сьогодні - вона нагадує посуд з стародавньої лабораторії алхіміка.
В США оцінили винахід - він швидко став популярним і впевнено зайняв своє місце в західній культурі. Так в 1962 році в New York Times назвав Chemex одним з 100 найкращих пристроїв свого часу.  Кемекс виставлений в Нью-Йоркському Музеї сучасного мистецтва, Смітсонівському музеї американського мистецтва, Музеї Скла в Корнінг, Музеї Філадельфії.
Сьогодні Кемекс на здає своїх позицій і є одним з основних елементів сучасної кавової культури.

CM-6A

Спеціальні посилання