Кавоварка Chemex 3 cup

Легкий та компактний Chemex Three Cup - чудова кавоварка для приготування яскравої та чистої кави, коли у вас обмаль місця для зберігання. Класична форма пісочного годинника цієї кавоварки приваблює погляд. Після заварювання вона може бути карафою для кави.

1 795 ₴
Кількість
Товар очікується


 

Безоплатна доставка від 2000 ₴

 

Зручна та безпечна оплата

Використовуючи  Chemex 3 Cup ви можете приготувати одночасно до 3 чашок кави (450 мл).
Кавоварка Кемекс була винайдена в 1941 році доктором Пітером Шлюмбом. Дизайн базувався на досвіді, набутому цим талановитим хіміком. Ця суцільна ємність, з формою пісочного годинника, виготовлена з високоякісного жароміцного скла. Деревний комірець із шкіряною краваткою надають витонченості та дозволяють утримувати гарячий графін. Скло, з якого виготовлений Chemex, не вбирає запахів, і, таким чином, не впливає на аромат завареної кави.
Крім функціональності, Кемекс відзначився своїм дивовижним дизайном. Ви можете зустріти його в якості експонату на постійній виставці в Нью-Йоркському Музеї Сучасного Мистецтва. Крім того, Chemex був обраний Іллінойським Технологічним Інститутом як один із 100 найдосконаліших виробів сучасності. За допомогою кавоварки Chemex заварювання вашої улюбленої кави дійсно просте і займає 4-6 хвилин.

CM-1C

Спеціальні посилання