• Ціну знижено
American Press American Press

Кавоварка American Press

American Press - це ручна кавоварка що була розроблена для отримання витонченого смаку і яка надає безпрецедентний контроль за заварюванням кави.
American Press компактний, зручний та універсальний пристрій за допомогою якого дуже легко приготувати чудову гарячу каву, cold brew та заварити чай - вдома, в дорозі, у вашому офісі, або навіть у мандрівці.

1 699 ₴ Знижка 294 ₴
1 993 ₴
Кількість
Товар очікується


 

Безоплатна доставка від 2000 ₴

 

Зручна та безпечна оплата

Хоча зовнішньо American Press нагадує френч прес, але він поєднує дві відомі технології заварювання кави - заварювання під тиском (дещо подібно до еспресо) та класичний для френч пресс спосіб, занурення (імерсійний).
Використовуйте тиск і надтонкий 100-мікронний сталевий фільтр, щоб швидко заварити чисту чашку. В результаті ви отримаєте каву без традиційного, для френч прес, осаду, з гладкою солодкістю та складним букетом смаку які вас приємно здивують. Кава що ви отримаєте в American Press має вищий TDS, значно менший осад, менше гіркоти, більше збалансованості та фруктовості в чашці, ніж у френч пресі.
Замість того, щоб заварювати каву грубого помелу, у френч прес, протягом 5 хвилин, ви можете змолоти її дрібніше й приготувати у American Press за 2 хвилини. Це ідеально підходить для швидкого приготування вдома, в дорозі, у вашому офісі, та у кемпінгу.
До того ж очищення просте й легке  - коли ви закінчите вам потрібно лише витрусити залишки кави з контейнеру і промити прес.
Ємність 355мл. ідеально підходить для 1-2 чашок, а подвійні стінки дозволяють зберігати тепло напою та легко тримати. Також він чудово підходить і для заварювання чаю!

Особливості American Press:

Сталевий фільтр
Ультратонкий    сталевий фільтр 100 мкм зберігає смаки та аромати кави, в той-же час зберігаючи приємно чисту чашку від першого ковтка до останнього

Заварювання з Тиском
Заварювання під тиском дозволяє значно швидше приготувати улюблену каву, а можливість змінювати силу та швидкість дозволяють легко впливати на смак в чашці й отримувати нові смаки

Форма та Функціональність
Подвійні стінки легко та надовго зберігають каву гарячою, а руки прохолодними.
А нагорода Red Dot Design Award 2018 підкреслює виключне поєднання функціональності та дизайну

Зручність
Запатентована функціональність контейнеру для заварювання дозволяє отримувати виключний смак та легко чистити

Характеристики

Тип
Френч-прес

Спеціальні посилання