Tetsu Kasuya Tetsu Kasuya

Пуровер Hario V60 Tetsu Kasuya

Кавоварка пуровер Hario V60 Dripper 02 KASUYA Model KDC-02-B
для приготування кави крапельним методом.
Dripper Kasuya V60 був розроблений під керівництвом Tetsu Kasuya,
переможця World Brewers Cup 2016 року.
Ця модель має змінені ребра на воронці, які тримають каву довше порівняно зі стандартною моделлю V60, що робить заварювання стабільнішим, більш щільним та легшим у керуванні.
Матеріал: кераміка
Колір: чорний
Об'єм: на 2-4 чашки
Виробник: Японія

799 ₴
Кількість
Товар очікується


 

Безоплатна доставка від 2000 ₴

 

Зручна та безпечна оплата

Воронка з класичним дизайном Hario V60 Dripper, вирізняється спіралеподібними ребрами та великим отвором для проходження кави, поєднується з глянцевою чорною обробкою.
Tetsu Kasuya став переможцем World Brewers Cup 2016 року, а також відомий у своїм методом приготування кави "4: 6".

Hario V60 виробляється компанією Hario. Назва цієї кавоварки пов'язано з формою влаштування - вона має V-подібну форму з кутами 60 градусів.

Для тих хто любить сам приготувати собі чашку ароматної кави вдома або в офісі Hario V60 надає відмінну можливість зробити це. Простота використання, доступність і відмінний результат зробили Hario V60 одним з улюблених способів приготування - за 3 хвилини можна приготувати неймовірно смачну каву.
Для приготування необхідні паперові фільтри які вставляється в воронку, а мелена кава насипається всередину. Проливаючи на неї воду ви отримуєте відмінну каву безпосередньо в вашу чашку, або в спеціальний кавник.

Форма, дизайн і матеріали, що використовуються для створення Hario V60, були розроблені для забезпечення оптимального заварювання кави. А паперовий фільтр дозволяє отримати чистий і ароматний напій.

Hario V60 виготовляють із кераміки, пластику, скла і металу, надаючи варіант вибору для кожного смаку і бюджету.
Варіанти з міді мають кращу теплопровідність і теплові характеристики. Пластикові V60, легкі і зручні в подорожах.

Змінюючи розмір помелу і швидкість проливання води при заварюванні ви можете відкривати для себе абсолютно нові відтінки смаку. Повільно вливаючи воду ви отримаєте більш насичений смак. При збільшенні швидкості проливу води при заварюванні ви отримаєте більш легкий напій, але з іншими смаковими відтінками.

Для приготування кави використовуйте фільтри:
VCF-02-100W та VCF-02-100W-H для розміру 02 (на 2-4 чашки)

KDC-02-B

Характеристики

Тип
Пуровер

Спеціальні посилання