• Новий

Кавомолка Timemore Slim

Timemore Slim компактна кавомолка преміум-класу. Створена для використання будь де, на вашиій кухні вдома чи у валізі під час подорожі, Timemore Slim досить тонка, щоб поміститися в плунжер AeroPress. Кавомолка Timemore Slim забезпечує помел від еспресо до френч-преса, але найбільш якісний помел для фільтр кави.

4 599 ₴
Кількість
безкоштовна доставка

 

Безоплатна доставка від 2000 ₴

 

Зручна та безпечна оплата

Створено для якості
Як і всі кавомолки Timemore, Slim є неймовірно доступною, враховуючи її преміальні матеріали, чорний горіх, алюміній та нержавіючу сталь, та якість виготовлення. Корпус, що має ріфлену структуру для легкого утримання, вирізаний з єдиного алюмінієвого блоку, що робить кавомолку надзвичайно міцною і в той же час легкою. Центральна вісь з нержавіючої сталі фіксується на системі подвійних підшипників. в результаті в жорнах немає бічного люфту. Внутрішні стійки розташовані досить глибоко щоб полегшити завантаження кавових зерен.
У нижній частині знаходяться 38-мм конічні жорна що забезпечують рівномірний помел, особливо якісно для фільтр кави.

Послідовність
Кавомолка Slim
, як і всі кавомолки Timemore, має ступінчасту систему регулювання помелу. Розмір помелу встановлюється поворотом регулятора в нижній частині корпусу - при повороті за годинниковою стрілкою притискає центральне жорно ближче до зовнішнього жорна, створюючи більш тонкий помел. При повороті проти годинникової стрілки відводить центральне жорно, створюючи більш грубий помел. Така система дуже проста в використанні, тим більше, що кожен “крок” супроводжується звуковим клацанням.
Timemore Slim забезпечує особливо якісний помел для фільтр кави.

Технічні характеристики
Модель: ручна кавомолка Timemore Slim
Розміри корпусу: 175х45мм
Вага: 435г.
Ємність: 25г.
Матеріали: Алюмінієвий сплав, нержавіюча сталь, чорний горіх
Матеріал жорен: нержавіюча сталь
Тип жорен: конічні
Розмір жорен: 38мм

Комплектація
Кавомолка Timemore Slim
Сумка для перенесення
Щітка для чищення

Характеристики

Тип
Ручна

Спеціальні посилання