• Новий

Кавомолка Timemore Slim S Titanium

Кавомолка Timemore Slim S Titanium, з оновленими жорнами, що створені спеціально для якісного та ефективного помелу для еспресо та джезви. Нова форма жорен, з більшою кількістю зубців та з покриттям з нітриду титану, надзвичайно тверді і зберігають свою гостроту весь час експлуатації. Timemore Slim S Titanium забезпечить дуже якісний помел для будь якого способу приготування - від джезви до френч-пресу.

5 599 ₴
Кількість
безкоштовна доставка

 

Безоплатна доставка від 2000 ₴

 

Зручна та безпечна оплата

Timemore Slim S Titanium кавомолка з титановими конічними жорнами, довговічним корпусом, широким діапазоном налаштування помелу - від дуже тонкого до грубого, для приготування кави в джезві (турці), френч-пресі, пуровері та ріжковій еспресо кавоварці.
Оновлені жорна: більше зубців, інша геометрія заточування, титанове покриття - те, що потрібно під турку та еспресо!
Нові жорна забезпечують відмінний дрібний помел, якого не вистачало на стандартних моделях Timemore. Помел під турку відбувається надзвичайно швидко та легко. Оновлена геометрія жорен дає більш рівномірну дрібну фракцію та зменшений шаг регулювання для еспресо.
Крім того кавомолка забезпечує, як і інші моделі Slim, дуже якісний помел для пуроверу.

Створено для якості
Як і всі кавомолки Timemore, Slim S Titanium є неймовірно доступною, враховуючи її виключні преміальні матеріали, чорний горіх, алюміній та нержавіючу сталь, та якість виготовлення. Корпус, що має ріфлену структуру для легкого утримання, виточений з цільного алюмінієвого блоку, що робить кавомолку надзвичайно міцною і в той же час легкою. Центральна вісь з нержавіючої сталі фіксується на системі подвійних підшипників. В результаті в жорнах немає бічного люфту. Внутрішні стійки розташовані досить глибоко щоб полегшити завантаження кавових зерен.
У нижній частині знаходяться 38-мм нові багатоцільові конічних жорна преміум-класу з вуглецевої сталі з напиленням з нітриду титану. Ці жорна працюють надзвичайно ефективно. В результаті - плавне регулювання, швидке та послідовне подрібнення для будь-якого способу заварювання.

Послідовність
Slim S Titanium, як і всі кавомолки Timemore, має ступінчасту систему регулювання помелу. Розмір помелу встановлюється поворотом регулятора в нижній частині корпусу - при повороті за годинниковою стрілкою притискає центральне жорно ближче до зовнішнього жорна, створюючи більш тонкий помел. При повороті проти годинникової стрілки відводить центральне жорно, створюючи більш грубий помел. Така система дуже проста в використанні, тим більше, що кожен “крок” супроводжується звуковим клацанням.
Timemore Slim S Titanium забезпечує повний діапазон помелу:
- джезва - 8-10 кліків
- еспресо - 9-13
- аеропес - 10-15
- воронка - 14-30
- френч-прес - 14-24

За "0" потрібно брати стан при якому жорна кавомолки повністю змикаються.

Технічні характеристики
Модель: ручна кавомолка Timemore Slim Plus
Розміри корпусу: 175х45мм
Вага: 435г.
Ємність: 25г.
Матеріали: Алюмінієвий сплав, нержавіюча сталь, чорний горіх
Матеріал жорен: вуглецева сталь з напиленням нитріду титану
Тип жорен: конічні
Розмір жорен: 38мм

Комплектація
Кавомолка Timemore Slim S Titanium
Сумка для перенесення
Щітка для чищення

Характеристики

Тип
Ручна

Спеціальні посилання