Кавомолка Timemore Slim Plus

Timemore Slim Plus компактна кавомолка преміум-класу. Створена для використання будь де, на вашиій кухні вдома чи у валізі під час подорожі, Timemore Slim Plus досить тонка, щоб поміститися в плунжер AeroPress. Крім того, Slim Plus оснащена новими жорнами Timemore подвійного призначення E&B (Espresso & Brew), тому може ефективно забезпечити стабільний помел від тонкого помелу для джезви до грубого помелу для френч пресу.

4 999 ₴
Кількість
безкоштовна доставка

 

Безоплатна доставка від 2000 ₴

 

Зручна та безпечна оплата

Створено для якості
Як і всі кавомолки Timemore, Slim Plus є неймовірно доступною, враховуючи її преміальні матеріали, чорний горіх, алюміній та нержавіючу сталь, та якість виготовлення. Корпус, що має ріфлену структуру для легкого утримання, вирізаний з єдиного алюмінієвого блоку, що робить кавомолку надзвичайно міцною і в той же час легкою. Центральна вісь з нержавіючої сталі фіксується на системі подвійних підшипників. в результаті в жорнах немає бічного люфту. Внутрішні стійки розташовані досить глибоко щоб полегшити завантаження кавових зерен.
У нижній частині знаходяться 38-мм нові багатоцільові конічних сталеві жорна преміум-класу, типу E&B (Espresso & Brew) що дають більш рівномірний помел, працюють значно ефективніше. Результат - плавне, швидке та послідовне подрібнення для будь-якого способу заварювання.

Послідовність
Slim Plus
, як і всі кавомолки Timemore, має ступінчасту систему регулювання помелу. Розмір помелу встановлюється поворотом регулятора в нижній частині корпусу - при повороті за годинниковою стрілкою притискає центральне жорно ближче до зовнішнього жорна, створюючи більш тонкий помел. При повороті проти годинникової стрілки відводить центральне жорно, створюючи більш грубий помел. Така система дуже проста в використанні, тим більше, що кожен “крок” супроводжується звуковим клацанням.
Timemore Slim Plus забезпечує повний діапазон помелу, де помел для еспресо починається приблизно з 7 кліків від «нуля», а помел для фільтра приблизно з 15.
За "0" потрібно брати стан при якому жорна кавомолки повністю змикаються.

Технічні характеристики
Модель: ручна кавомолка Timemore Slim Plus
Розміри корпусу: 175х45мм
Вага: 435г.
Ємність: 25г.
Матеріали: Алюмінієвий сплав, нержавіюча сталь, чорний горіх
Матеріал жорен: нержавіюча сталь
Тип жорен: конічні
Розмір жорен: 38мм

Комплектація
Кавомолка Timemore Slim Plus
Сумка для перенесення
Щітка для чищення

Характеристики

Тип
Ручна

Спеціальні посилання