Кавомолка Comandante C40 MK4 Nitro Blade

Кавомолка Comandante це як Porsche в світі ручних кавомолок -  потужна, швидка, неперевершено виглядає й така ж німецька. Comandante C40 MK4 Nitro Blade - це нова версія однієї з найкращих ручних кавомолок у світі.

9 985 ₴
Колір
  • Чорний
  • Американська вишня
  • Руда Соня
  • Бургунді
  • Кобальт
Кількість
Товар очікується


 

Безоплатна доставка від 2000 ₴

 

Зручна та безпечна оплата

Кавомолка Comandante C40 MK4 Nitro Blade це остання версія легендарної кавомолки що містить кілька оновлень:
- Нова форма і матеріал рами - більш жорстка, з більшою місткістю і з новою формою що запобігає застряганню зерен!
- Кожна кавомолка поставляється з двома ємностями для кави: 1x з коричневого скла та 1x з прозорого полімерного скла. Ємність з полімерного матеріалу легка, міцна і може використовуватися як чашка!
- Оновлена упаковка.

Особливості кавомолки Comandante C40 MK4 Nitro Blade

Жорна
Матеріал та дизайн жорен це результат багаторічних досліджень та розробок у кавовій лабораторії Comandante. Nitro Blade унікальна технологія що використовує високолеговану нержавіючу сталь з високим вмістом азоту з тонкою мікрокристалічною матрицею.
Геометрія жорен була оптимізована для досягнення чудової продуктивності із зменшеним крутним моментом і одночасно забезпечує найкращий розподіл розміру частинок для отримання видатних результатів при приготуванні кави.

Регулювання помелу
Система регулювання помелу Click Comandante дає вам повний контроль над будь-яким способом заварювання та надійно фіксує бажану настройку помелу, допомагаючи вам отримати найкраще з вашої обсмаженої кави, та стабільно повторювати результати кожного разу. Ця проста та надійна система світового класу зробила Команданте Nitro Blade найкращим інструментом для справжніх любителів кави по всьому світу, від домашніх бариста до чемпіонів в змаганнях з приготування кави.

Дизайн
Нержавіюча сталь - це правильний вибір для створення міцної та надійної кавомолки, безпечної для харчових продуктів. Ось чому не тільки жорна виготовлені з нержавіючої сталі, а й корпус, вісь, кривошипно-шатунні та мікро-кулькові підшипники. Продукти Comandante не містять алюмінію.
Там, де використані полімерні матеріали, Comandante використовує високоефективні полімери, що не містять BPA, які відповідають найсуворішим стандартам безпеки харчових продуктів. Ці матеріали спроектовані, щоб витримати роки інтенсивного використання.
Comandante любить натуральну деревину. Масивні ручки, та оздоблення корпусу ергономічні та красиві на вигляд завдяки унікальній структурі натуральної деревини що ретельно відібрана.

Кожна кавомолка Comandante C40 MK4 Nitro Blade поставляється з однією коричневою скляною баночкою для меленої кави і однією прозорою полімерною ємністю. Вони дуже легко чистяться і вміщають близько 40г меленої кави.
Маючи вагу трохи більше 600г, компактний розмір і міцну конструкцію кавомолка Comandante найкраща в світі ручна кавомолка, ваш вірний супутник вдома чи в подорожі.

Характеристики

Тип
Ручна

Спеціальні посилання