Кавомолка Eureka Mignon XL

Eureka Oro Mignon XL 65мм - перша модель преміальної лінійки Eureka Oro. Кавомолка Mignon XL поєднала тишу і швидкість Eureka Atom з мініатюрним дизайном лінійки Mignon. Mignon XL містить усі технології які ви хотіли отримати від Eureka - дозування з сенсорним екраном, безступінчасте регулювання помелу, надзвичайну звукоізоляцію. Крім цього вона отримала нові жорна професійного рівня на 65мм та перероблений вихід кави для мінімізації залишків. Ці функції роблять кавомолку Eureka Mignon XL найкращим варіантом для досвідчених любителів кави вдома, так і для маленької кав'ярні.

Наша ціна включає:
•    Безкоштовну доставку

19 995 ₴
Кількість
Товар очікується


 

Безоплатна доставка від 2000 ₴

 

Зручна та безпечна оплата

Кавомолки Eureka Mignon протягом багатьох років виділялися своїм стильним та компактним дизайном, простотою у використанні та обслуговуванні, та забезпечували дуже якісний помел на рівні професійних кавомолок.
Сторічний досвід Eureka дав життя лінійці EUREKA ORO - кавомолці нового покоління, оснащеної найновішими технологіями для помелу під будь-який спосіб приготування кави. Безпрецедентні характеристики, інноваційні технологічні рішення, підкріплені унікальним італійським дизайном, забезпечують надзвичайні враження від користування цім витвором інженерного мистецтва.
Eureka Mignon XL конкурує з кавомолками комерційного класу за швидкістю, якістю помелу та якістю збірки, але зберігає всі особливості, які нам подобаються в компактних кавомолках Mignon.

Технічні особливості кавомолки Eureka Mignon Filtro
Stepless Micrometric Regulation System
- запатентована Eureka система мікрометричного регулювання, що є безступеневим методом регулювання помелу, та забезпечує точність та простоту регулювання.
DIAMOND INSIDE BURRS - нові 65 мм плоскі, загартовані за новим запатентованим процесом, сталеві жорна. Diamond Inside -це запатентований процес термічної кріогенної обробки жорен при температурі -193°C, що призводить до утворення кристалічної структури, що гарантує чудову зносостійкість та тривалість. Жорна Diamond Inside здатні зберігати оптимальну геометрію заточування довше, ніж будь-які інші. Це дозволяє підтримувати високу якість помелу для надзвичайно великої кількості кави, близько 1300 кг.
ELR System - перероблена камера помелу та виходу меленої кави для мінімізації залишків (приблизно 0,2 г) та унікальної консистенції. 
Silent Technology - тихий помел скрізь: кав’ярня та будинок. Ексклюзивне антивібраційне рішення зменшує шум помелу приблизно на 20 дБ порівняно із звичайними моделями і відкриває шлях до нового способу помелу кави, точного та тихого.
"High Speed" maintenance - зручне та просте чищення, без втрати налаштувань помелу.
All-Purpose rubber coated fork for "Hands-Free" operations - універсальний, регульований тримач "вільні руки", з гумовим покриттям. Завдяки специфічній геометрії та регульованій опорі, вилка Eureka ідеально підходить для будь-якого типу портафільтра і дозволяє бариста виконувати інші операції під час помелу.
Mignon Mat Kit
- в комплекті силіконовий килимок серії Mignon, що поставляється с підставкою для темперування та щіткою для чищення.

Технічні характеристики:
Колір:
чорний матовий
Жорна: Ø 65мм, сталеві, пласкі, з мікрометричним регулюванням
Швидкість помелу: 2,3-2,8г/с
Потужність двигуна: 320 Вт
Швидкість обертання: 1650 об/хв
Ємність бункера: 300 г
Розміри: В*380, Ш*120, Г*180мм
Вага: 7.2 кг
Гарантія: 12міс
Зроблено в Італії

Характеристики

Тип
Електрична

Спеціальні посилання