• Ціну знижено

Кавомолка Eureka Mignon Silenzio

Eureka Mignon - одна з найкращих побутових автоматичних кавомолок. А модель Eureka Mignon Silenzio це покращена версія класичної моделі Mignon Classico – вона компактна і проста в експлуатації. Рекомендована для помелу під еспресо, проте кавомолка підходить для помелу під будь який метод приготування кави.

Наша ціна включає:
•    Безкоштовну доставку

10 995 ₴ Знижка 804 ₴
11 799 ₴
Колір
  • Білий
  • Червоний
  • Чорний
Кількість
Товар очікується


 

Безоплатна доставка від 2000 ₴

 

Зручна та безпечна оплата

Кавомолки Eureka Mignon протягом багатьох років виділялися своїм стильним та компактним дизайном, простотою у використанні та обслуговуванні, та забезпечували дуже якісний помел на рівні професійних кавомолок.
Модель Eureka Mignon Classico це універсальна кавомолка на якій ви можете змолоти каву для різних методів заварювання. Вона має компактний розмір, неперевершений дизайн та підійде для будь якої кухні. Мікрометричне, безступеневе регулювання помелу надає можливість отримати ідеальний розмір для будь якого методу приготування кави, від джезви до френч-пресу.
Дозування Mignon Silenzio відбувається безпосередньо у ваш холдер натисканням на кнопку автоматичного запуску, з можливістю встановлення часу для дозування. Щоб встановити ступінь помелу, просто покрутіть ручку мікрометричного регулювання. Та, крім того, на ньому є мітки, що значно полегшує процес налаштування. Помел Mignon Silenzio є точним і послідовним з пласкими жорнами із загартованої сталі диаметром 50 мм.
Кавомолка Міньйон також добре продумана та якісно виготовлена - корпус виготовлений з металу, що робить його міцним.

Технічні особливості кавомолки Eureka Mignon Silenzio
Stepless Micrometric Regulation System - запатентована Eureka система мікрометричного регулювання, що є безступеневим методом регулювання помелу, та забезпечує точність та простоту регулювання.
50 мм плоскі загартовані сталеві жорна - забезпечують рівномірний розмір частинок кави і швидкий помел
ACE System (Anti-Clumps & Electrostaticity) – система що убезпечує від грудкування та електростатичністі меленої кави. Система ACE забезпечує незрівнянну консистенцію меленої кави.
Silent Technology - тихий помел скрізь: кав’ярня та будинок. Ексклюзивне антивібраційне рішення зменшує шум помелу приблизно на 20 дБ порівняно із звичайними моделями і відкриває шлях до нового способу помелу кави, точного та тихого.
Standard "Hands-Free" Fork - тримач "вільні руки", корисний, надійний і простий.
Потужность та швидкість - кавомолка подрібнює 0,9-1,5г/с кави для еспресо та 1,5-2,1г/с кави для фильтра.

Технічні характеристики:
Колір:
чорний матовий
Жорна: Ø 50мм, сталеві, пласкі, з мікрометричним регулюванням
Швидкість помелу: 0,9-1,5г/с для еспресо та 1,5-2,1г/с для фильтра
Потужність двигуна: 310 Вт
Швидкість обертання: 1350 об/хв
Ємність бункера: 300 г
Розміри: В*350, Ш*120, Г*180мм
Вага: 5.6 кг
Гарантія: 12міс
Зроблено в Італії

Характеристики

Тип
Електрична

Спеціальні посилання