• Ціну знижено

Кавомолка Eureka Mignon Filtro

Eureka Mignon Filtro - це компактна кавомолка, зі сталевими пласкими жорнами 50мм, спеціально розроблена для максимально якісного помелу для приготування кави такими способами як V60, aeropress, chemex, френч прес, крапельні кавоварки та інших способів приготування фільтр кави.

Наша ціна включає:
•    Безкоштовну доставку

7 495 ₴ Знижка 500 ₴
7 995 ₴
Кількість
безкоштовна доставка, наявність уточнюйте

 

Безоплатна доставка від 2000 ₴

 

Зручна та безпечна оплата

Кавомолки Eureka Mignon протягом багатьох років виділялися своїм стильним та компактним дизайном, простотою у використанні та обслуговуванні, та забезпечували дуже якісний помел на рівні професійних кавомолок. У 2019р. компанія Eureka розробила спеціальну модель, Eureka Mignon Filtro, що призначена для помелу для приготування кави фільтровими способами.
Кавомолка Eureka Mignon Filtro
оснащена 50-міліметровими плоскими жорнами із загартованої сталі, ручним управлінням та контейнером для меленої кави. Жорна кавомолки менш агресивні, ніж жорна в моделях що призначені для еспресо, і тому дають дуже рівномірний помел для фільтр кави.
Eureka Mignon Filtro це правильний вибір для, якщо ви любите фільтр каву.

Основне призначення Eureka Mignon Filtro це високоякісний помел для приготування фільтр кави. Mignon Filtro робить це за допомогою декількох особливостей.

Технічні особливості кавомолки Eureka Mignon Filtro
Stepless Micrometric Regulation System - запатентована Eureka система мікрометричного регулювання, що є безступеневим методом регулювання помелу, та забезпечує точність та простоту регулювання.
50 мм плоскі загартовані сталеві жорна - забезпечують рівномірний розмір частинок кави і швидкий помел
ACE System (Anti-Clumps & Electrostaticity) – система що убезпечує від грудкування та електростатичністі меленої кави. Система ACE забезпечує незрівнянну консистенцію меленої кави.
Потужность та швидкість - бункер Mignon Filtro вміщує 300 грамів кави та подрібнює 1,5-2,1г. кави на секунду.
Контейнер для меленої кави - ви можете змелювати каву досить великими дозами, для крапельної кавоварки, та інших способів заварювання фільтр кави.

Технічні характеристики:
Колір:
чорний матовий
Жорна: Ø 50мм, сталеві, пласкі, з мікрометричним регулюванням
Швидкість помелу: 1,5 - 2,1 г/с
Потужність двигуна: 310 Вт
Швидкість обертання: 1350 об/хв
Ємність бункера: 300 г
Ємність контейнера: 160 г
Розміри: В*350, Ш*120, Г*180мм
Вага: 5.6 кг
Гарантія: 12міс
Зроблено в Італії

Характеристики

Тип
Електрична

Спеціальні посилання