Кавомолка Timemore Nano

Ручна кавомолка Timemore Chestnat Nano - ідеальне рішення для подорожуючих, тих хто шукає компактну ручну кавомолку що забезпечить помел високої якості.
Кавомолка Timemore Nano розроблена так, щоб максимально відповідати очікуванням мандрівників любителів кави. Вона має висоту всього 12 см, корпус виготовлений з цільного куска алюмінію та має складну ручку з тримачем з горіху - компактна, елегантна та надійна. Рифлена текстура забезпечує надійне зчеплення та полегшує помел.

5 699 ₴
Кількість
безкоштовна доставка

 

Безоплатна доставка від 2000 ₴

 

Зручна та безпечна оплата

Унікальність  кавомолки Timemore Nano в компактному розмірі та ручці зі складною конструкцією. Її можна легко скласти, забезпечивши, таким чином, максимально компактний розмір, зручний для зберігання та подорожей.
Ще однією перевагою кавомолки Nano є конічні жорна із загартованої нержавіючої сталі. У поєднанні зі стабільною віссю вони забезпечують рівномірне шліфування на будь-якому кроці шкали розміру помелу.

Ви можете очікувати, що помел для джезви - 8-10 кліків, еспресо - 9-12, воронка - 14-18, аеропрес - 11-15, френч-прес – 18+ кліки.
За "0" потрібно брати стан регулювання при якому жорна повністю торкаються одне одного.

Технічні характеристики
Модель: ручна кавомолка Timemore Nano
Розміри корпусу: 125х45мм, складна ручка
Вага: 370г.
Ємність зерен: 15г.
Матеріали: Алюмінієвий сплав
Матеріал жорен: нержавіюча сталь
Тип жорен: конічний
Розмір жорен: 38мм

Комплектація
Кавомолка Timemore Nano
Сумка для перенесення
Щітка для чищення

Характеристики

Тип
Ручна

Спеціальні посилання