• Ціну знижено

Кавомолка Timemore Chestnut C2

Якщо ви шукаєте ручну кавомолку для отримання помелу високої якості, за досить помірної вартості, кавомолка Timemore Chestnut C2 саме той ідеальний варіант. Вона має високоякісні конічні сталеві жорна 38мм що забезпечують помел преміум якості.

2 499 ₴ Знижка 100 ₴
2 599 ₴
Колір
  • Білий
  • Чорний
Кількість
Товар очікується


 

Безоплатна доставка від 800 ₴

 

Зручна та безпечна оплата

Для любителів кави що готові з головою зануритися у процес приготування виняткової кави вдома, немає кращої інвестицій для значного поліпшення результату ніж кавомолка Chestnut C2 від Timemore. Хоча часто преміальні кавомолки мають таку ж преміальну вартість, ручна кавомолка Timemore Chestnut C2 є винятком, що при помірній вартості надає чудовий результат.
Модель Chestnut С2 має металеве гвинтове з’єднання, на відміну від пластикового що використовувався в моделі Chestnut С1. Корпус кавомолки виготовлений з одного шматка алюмінію, що додає стабільності роботи та довговічності. Завдяки 38-міліметровим сталевим конічним жорнам, подвійним підшипникам на осі для плавного обертання, підкріпленим підпружиненими внутрішніми жорнами, ця кавомолка забезпечує стабільність і повторюваність розміру вашого помелу.

Ви можете очікувати, що помел для джезви - 8-10 кліків, еспресо - 9-12, воронка - 14-18, аеропрес - 11-15, френч-прес – 18+ кліки.
За "0" потрібно брати стан регулювання при якому жорна повністю торкаються одне одного.

Технічні характеристики
Модель: ручна кавомолка Timemore Chestnut C2
Розміри корпусу: 160х60мм
Вага: 435г.
Ємність: 25г.
Матеріали: Алюмінієвий сплав
Матеріал жорен: нержавіюча сталь
Тип жорен: конічний
Розмір жорен: 38мм

Комплектація
Кавомолка Timemore Chestnut C2
Сумка для перенесення
Щітка для чищення

Спеціальні посилання