Кавомолка Baratza Encore

Кавомолка Baratza Encore, з конічними сталевими жорнами, найкраще рішення для тих, хто хоче заварити відмінну каву в домашніх умовах. Вона ідеально підходить як для новачків так і для більш досвідчених любителів кави.
Електрична кавомолка Baratza Encore - це чудова кавомолка як для приготування фільтр кави так і для еспресо.

Наша ціна включає:
•    Безкоштовну доставку

7 295 ₴
Кількість
безкоштовна доставка

 

Безоплатна доставка від 2000 ₴

 

Зручна та безпечна оплата

Кавомолка Baratza Encore вважається найкращою кавомолкою початкового рівня на ринку. Тепер вона в оновленому дизайні що ідеально підійде для кавового куточка на вашій кухні. Розроблена щоб бути максимально простою у використанні,  Baratza Encore пропонує легкий доступ для очищення жорен, та прості режими включення помелу - за допомогою кнопки, яка дозволяє повністю контролювати кількість меленої кави, або за допомогою перемикача постійного включення.
Для регулювання помелу Baratza Encore пропонує аж 40 рівнів помелу кави, від дійсно тонкого до грубого. Найкращий результат, як стверджує Baratza, можна отримати для фільтр кави, френч пресу та інших альтернативних методів заварювання кави, таких як Chemex, Aeropress, воронка або сифон.
Кавомолка оснащена конічними жорнами із загартованої сталі що виготовлені в Європі.

Технічні особливості кавомолки Baratza Encore
Потужний двигун постійного струму високого крутного моменту без особливих зусиль приводить у рух жорна. Цей двигун, низьких обертів, призводить до тихої роботи, дозволяє тривалий цикл помелу та не нагріває каву.

Калібрування жорен
Інноваційна система калібрування жорен гарантує, що кожна кавомолка має весь спектр помелу що заявлено виробником. При необхідності кавомолка може бути відкалібрована користувачем.

Контроль швидкості
Завдяки унікальному регулюванню швидкості, Baratza Encore використовує комбінацію передач та електронного зниження швидкості для управління обертанням жорен до 550 об/хв. Така повільна швидкість знижує кількість тепла, шум і статичне намагнічування кавомолки.

Включення
Кавомолка має 2 режими включення – кнопку для порційного помелу, та перемикач довготривалого помелу великої кількості.

Чищення
Жорна легко знімаються без інструментів, що робить їх очищення дуже легким.

Технічні характеристики:
Жорна: Ø 40мм, сталеві, конічні, з регулюванням (мікрометри): 250 - 1200
Кількість ступенів регулювання: 40
Швидкість помелу: 0,8 - 1,1 г/с
Швидкість обертання: 550 об/хв
Ємність бункера: 227 г
Ємність контейнера: 142 г
Вага: 3.1 кг
Гарантія: 12міс

Характеристики

Тип
Електрична

Спеціальні посилання