• Ціну знижено
Hario Skerton Plus Hario Skerton Plus

Кавомолка Hario Skerton Plus

Якщо ви шукаєте якісну та недорогу жорнову кавомолку, або просто хочете собі ручну кавомолку, Hario Skerton Plus це ідеальна кавомолка для домашнього використання.
Виробник: Японія

1 199 ₴ Знижка 200 ₴
1 399 ₴
Кількість
Товар очікується


 

Безоплатна доставка від 2000 ₴

 

Зручна та безпечна оплата

Якщо ви шукаєте якісну та недорогу жорнову кавомолку, або просто хочете собі ручну кавомолку, Hario Skerton Plus це ідеальна кавомолка початкового рівня для домашнього використання.
Hario Skerton Plus це дуже універсальна кавомолка, з широким діапазоном регулювання помелу під різні типи заварювання кави.
Від еспресо до френч-пресу - Skerton Plus можна використовувати майже для будь-якого способу заварювання.
Hario Skerton Plus використовує керамічні жорна й не нагріває зерна під час помелу. Це гарантує, що змелена вами кава не втратить свої ароматичні масла від нагрівання під час помелу.
Нижня скляна чаша Skerton Plus здатна вмістити до 100 грамів меленої кави.
Великі конічні керамічні жорна Скертон Плюс подрібнюють зерна кави дуже швидко. Skerton Plus має пластину, що стабілізує жорна і центральний вал, зменшуючи коливання жорен і допомагаючи досягти більш рівномірного помелу.
Оскільки Скертон виготовлений з пластику, нержавіючої сталі, кераміки та скла то його можна мити в посудомийній машині, що робить очищення дуже легким.

Шукаєте кавомолку для подорожей? Тоді пропонуємо скористатися більш компактною версією Hario Ceramic Coffee Mill Mini-Slim Plus +.

Особливості кавомолки Скертон Плюс

  • Великі керамічні жорна
  • Мийка в посудомийній машині
  • Стабілізований вал
  • Виготовлена із нержавіючої сталі, скла, пластику та силікону.
  • Ємністю 100 грамів меленої кави
  • Широкі можливості ступенів помелу - від еспресо до френч-пресу
MSCS-2DTB

Характеристики

Тип
Ручна

Спеціальні посилання