• Ціну знижено
Ethiopia Kaffa Ethiopia Kaffa
  • Ethiopia Kaffa

Ефіопія Каффа Колобус Манкі

Ethiopia Kaffa Colobus Monkey солодка та насичена ефіопська кава натуральної обробки, зі смаком темних ягід та персику, легкою цитрусовою кислинкою та винними нотками.

142 ₴ Знижка 16 ₴
158 ₴
Вага
  • 250 г
  • 1 кг
Кількість
Товар очікується


 

Безоплатна доставка від 2000 ₴

 

Зручна та безпечна оплата

Арабіка 100%
Регіон: Ефіопія, Каффа
Висота вирощування: 1800-2000м
Різновид зерна: JARC 74110/74112
Спосіб обробки: натуральна
Рекомендація до заварювання: для будь якого способу приготування

Кавова ферма, де вирощують каву Ethiopia Kaffa Colobus Monkey, розташована в південно-західній Ефіопії, в регіоні Kaffa, округ Gimbo, у місці, яке називається Woka Araba.
Свою назву кава Colobus Monkey отримала від рідкісного виду мавп Colobus, що водятся в навколишніх лісах. Ферма знаходиться в 10 км на північ від містечка Wushwush. Висота вирощування кави тут коливається в межах 1800-2000 метрів над рівнем моря. Сезон дощів триває з березня до середини листопада із середньою кількістю опадів 1800 мм. Як і інші кавові ферми в Західній Ефіопії, кава тут росте у тіні дерев з великими кронами, що надають фермі багатоповерхову структуру. Під кронами великих дерев росте різноманітна рослинність - трав'янисті рослини, різні види спецій та папороті. Ця природна рослинність спонукає кавові дерева пускати своє коріння глибше і таким чином використовувати поживні мінерали за межами верхнього ґрунту. Така система не потребує будь-яких додаткових добрив оскільки територія вкрита екваторіальним лісом, ґрунт глибокий і багатий органічними речовинами. Всі ці чинники роблять ферму ідеальним місцем для виробництва високоякісного зерна.

Характеристики

Обсмаження
середнє
Країна
Ефіопія
Особливості
фермерська
Обробка
натуральна
Ростерія
RoastersHub

Спеціальні посилання