Фільтр Bunn для фільтр кавоварки

Паперові кавові фільтри Bunn Filters Regular 1M мають рифлену конструкцію, яка запобігає руйнуванню та сприяє оптимальному заварюванню, а безхлорний метод відбілювання запобігає неприємним смакам і є екологічним.
Кількість в упаковці: 250 та 1000шт.
Розмір: 108/248мм
Призначення: для фільтр кавоварок Bunn моделей C, S, R, O, VLPF, VPR, VPS, VP-17.
Сумісні з фільтр кавоварками:
Behmor Brazen Plus
Bravilor
- Novo, Iso, Mondo, Matic, TH;
Marco - Bru F60, Bru F45
Fetco - CBS-2021
та ін. фільтр кавоварок з об’ємом заварювання 1,7-1,9л
Вироблено в США

339 ₴
Упаковка
  • 250шт.
  • 1000шт.
Кількість
Товар очікується


 

Безоплатна доставка від 2000 ₴

 

Зручна та безпечна оплата

Паперові фільтри Bunn Regular Paper Filters 1M були розроблені для фільтр кавоварок Bunn моделей C, S, R, O, VLPF, VPR, VPS, VP-17.
Але вони також чудово підходять для кавоварок інших виробників, таких як Bravilor, Marco, Fetco, та інших крапельних кавоварок з об’ємом заварювання 1,7-1,9л.
Вибір кавових фільтрів є дуже важливим при приготуванні ідеальної кави - не погоджуйтесь на компромісні варіанти та обирайте найкращі кавові фільтри BUNN. Використовуючи результати багаторічних досліджень, BUNN виготовляє найкращі фільтри з високоякісного щільного паперу, завдяки чому вода належним чином тече через каву. Фльтри розроблені для міцності з більш високими стінками. Папір, який використовується у виробництві кавових фільтрів, виготовляється за допомогою методу відбілювання без хлору.

20115.0000

Спеціальні посилання