Ми пропонуємо скористатися будь яким, зручним для вас, способом оплати замовлення:

Liqpay

Оплата відбувається за допомогою платіжної системи Liqpay - через Приват24 або з картки будь якого банку.
Платіжна система LiqPay від Приватбанк забезпечує простий, швидкий та безпечний спосіб оплати, дані вашої картки передаються безпосередньо через шлюз платіжної системи LiqPay і не залишаються на нашому сайті або сервері. Надійність системи LiqPay підтверджена сертифікатами Verified by Visa та Mastercard SecureCode.

Методи оплати Liqpay

Apple Pay
Apple Pay — послуга мобільного платежу та цифрового гаманця від Apple

Google Pay
Google Pay - система мобільних платежів розроблена компанією Google, яка дозволяє здійснювати покупки за допомогою мобільних пристроїв

Банківською карткою.
З використанням дебетних, кредитних та корпоративних карток Mastercard і Visa.

Приват24
Оплата за допомогою інтернет-банку Приват24.

За допомогою QR-коду платежу.
Для оплати по QR-коду необхідно встановити мобільний додаток Privat24 для платформ iOS або Android. Відсканувати QR-код на платіжній сторінці і натиснути кнопку «Підтвердити» в отриманій формі на мобільному додатку.

За допомогою гаманця LiqPay
Під час оплати достатньо вибрати картку зі списку доступних в гаманці або вказати нову.

Оплата при отриманні Нова Пошта

o    Оплата у відделенні Нова Пошта під час отримання замовлення
Звертаємо вашу увагу що у разі вибору способу оплати "Оплата при отриманні Нова Пошта", за послугу післяоплати Нова Пошта бере комісію 20грн.+2% від суми замовлення.

Оплата банківським переказом

Ви можете оплатити замовлення за допомогою банківського переказу на розрахунковий рахунок через клієнт-банк, систему інтернет-банкінгу вашого банку, або в касі банку.
Під час оформлення замовлення оберіть спосіб оплати Оплата банківським переказом. Після оформлення замовлення ви отримаєте лист, з реквізитами для оплати, на адресу електронною пошти що ви вказали під час оформлення замовлення.
Якщо, для оплати, вам потрібен рахунок, Оформіть замовлення на товар що бажаєте купити і під час оформлення замовлення, в полі для коментарів, вкажіть реквізити компанії платника. Після отримання замовлення ми надішлемо вам рахунок для оплати.

або Зв'яжіться з нами по телефону для формування замовлення та виставлення рахунку.