Ми зробили каву центром нашого життя, об’єднавши наше захоплення з роботою.
Наша любов до кави, як джерела позитивних емоцій, викликала ідею - чому б не передати наше захоплення оточуючим, познайомивши їх зі справжнім різноманіттям кавових смаків.
Так виникла ідея створення RoastersHub, «центру тяжіння» для найкращої свіжообсмаженої кави.
За останні декілька років Україна зробила великий крок у кількості та якості виробництва та споживання свіжообсмаженої кави. По всій країні з’явилися десятки місцевих ростерій які обсмажують каву і кожна з них має свої особливості та свій стиль.
Але великий асортимент також і ускладнює вибір - як серед такого різномаїття, обрати те що буде найкраще смакувати саме для вас та вашого улюбленого методу приготування?
Наша місія тут, у Ростерс Хаб, проста - ми хочемо надати зручну можливість насолоджуватись найкращою кавою, будь коли та в будь якому місці, використовуючи будь які доступні способи заварювання що дозволять досить легко отримувати чудовий результат кожного разу.

Про нашу каву

Якість кави в чашці складається з трьох базових чинників:
-    Виробник-фермер
-    Обсмажчик
-    Бариста
Ми докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити найкраще поєднання 2-х з них, якість зерна та якість обсмаження, співпрацюючи з кращими ростеріями України, надаючи вам вибір серед найкращого
та забезпечуючи швидку та зручну доставку.

Наш бізнес побудований навколо якості кави, зручності замовлення, швидкості доставки ваших замовлень та індивідуальному підході до обслуговуванні кожного покупця.

ГАРАНТОВАНО СВІЖА: Незалежно від того хто обсмажив нашу каву, ми надаємо гарантію свіжості, щоб ви отримали найкращий смак та аромат в кожній чашці. Наша кава обсмажується за 1-3 тижні до відправлення вашого замовлення. Це означає, що ваша чашка завжди буде наповнена максимальним смаком та ароматом. Дехто з наших клієнтів не може повірити наскільки неперевершеним може бути смак свіжообсмаженої кави.

ПІДТРИМКА МІСЦЕВИХ РОСТЕРІЙ: Ми працюємо з найкращими обсмажчиками України. Це, хоча і невеличкі, але дуже професійні команди з обсмажування кави, що відбирають найкраще зелене зерно та перетворюють його на надзвичайну каву, підкреслюючи в ній всі найкращі якості що закладені природою та результатом роботи фермерів що її виростили. Ви можете оцінити підхід кожного з них до обсмаження та зерна що вони використовують.

Вся кава обсмажується на професійному обладнанні та герметично упаковується в пакети з клапаном, щоб забезпечити найкращі умови для зберігання.

Але на цьому ми не обмежуємо наші пошуки найкращого та будемо регулярно розширювати наш асортимент, пропонувати вам новинки та ексклюзивні пропозиції від кращих ростерій з усієї України.

Обирайте та замовляйте що вам до вподоби.

Якщо у вас виникнуть будь-які питання
телефонуйте нам:  +38067-156-2557
та пишіть: info@roastershub.com.ua

Цікавих вам кавових відкриттів!!!