УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ та НАДАННЯ ПОСЛУГ

ВСТУП

Даний сайт представлений та керується компанією RoastersHub. Використані на сайті терміни "ми", "нас" та "наші" відносяться до RoastersHub.
RoastersHub пропонує цей веб-сайт, включаючи всю інформацію, інструменти та послуги, доступні на цьому веб-сайті вам, користувачеві, на умові прийняттям усіх умов, положень та правил.

Відвідавши наш веб-сайт та/або придбавши щось на цьому сайті, ви погоджуєтесь з наступними умовами та умовами та правилами на які посилаються тут та/або ці правила доступні за допомогою гіперпосилання. Ці Умови використання поширюються на всіх користувачів сайту.

Будь ласка, уважно прочитайте ці «Умови використання та надання послуг», надалі «Умови» перед тим, як перейти до нашого веб-сайту чи користуватися ним. Отримуючи доступ або використовуючи будь-яку частину сайту, ви погоджуєтесь з цими «Умовами використання та надання послуг». Якщо ви не погоджуєтесь з усіма умовами цього договору, ви не можете користуватися як веб-сайтом так і будь-якими послугами що надаються ним. Ці Умови вважаються пропозицією і їх прийняття прямо обмежується цими «Умовами використання та надання послуг».

Будь-які нові функції або інструменти, додані до поточного сайту, також підпадають під Умови використання. Ви можете будь-коли переглянути останню версію «Умовами використання та надання послуг» на цій сторінці. Ми залишаємо за собою право оновлювати, змінювати або замінювати будь-яку частину цих Умов, публікуючи оновлення та/або зміни на нашому веб-сайті. Ви зобов’язані періодично перевіряти цю сторінку на предмет змін. Постійне використання або доступ до веб-сайту після публікації будь-яких змін є прийняттям цих змін.

РОЗДІЛ 1 – УМОВИ

Погоджуючись з цими Умовами, ви заявляєте, що досягли повноліття.

Ви не можете використовувати нашу продукцію для будь-яких незаконних чи несанкціонованих цілей, а також не можете під час використання нашими Послугами порушувати будь-які закони (включаючи закони про авторські права, але не обмежуючись ними).

Ви не повинні передавати жодних вірусів та/або будь-який код руйнівного характеру.

РОЗДІЛ 2 - ЗАГАЛЬНІ УМОВИ

Ми залишаємо за собою право відмовити в наданні послуги будь кому, із будь-яких причин та у будь-який час.

Ви погоджуєтесь не відтворювати, не дублювати, не копіювати, не продавати, не перепродавати та не використовувати будь-яку частину наших Послугу без письмового дозволу нашої компанії .

РОЗДІЛ 3 –ІНФОРМАЦІЯ

Ми не несемо відповідальності, якщо інформація, розміщена на цьому веб-сайті, не є точною, повною чи актуальною. Матеріали на цьому веб-сайті надаються лише для загальної інформації і не повинні покладатися на них або використовуватись як єдиний підґрунтя для прийняття рішень без консультацій з первинними, точнішими, повнішими або більш своєчасними джерелами інформації. Будь-яка довіра до матеріалів на цьому веб-сайті на ваш власний розсуд та ризик.


Ми залишаємо за собою право в будь-який час змінювати вміст цього веб-сайту, але ми не зобов’язуємось оновлювати будь-яку інформацію на нашому сайті.


РОЗДІЛ 4 - ЗМІНИ ТОВАРІВ, ПОСЛУГ ТА ЦІН


Ціни на наші товари та послуги можуть змінюватися без попереднього повідомлення.

Ми залишаємо за собою право в будь-який час змінювати або припиняти Послуги (або будь-яку їх частину або вміст) без будь-якого повідомлення.

Ми не несемо відповідальності перед вами або перед будь-якою стороною за будь-які зміни, зміну ціни, призупинення або припинення дії Послуг.
Товари та послуги можуть мати обмеження на поверненню або обмін згідно з нашою Політикою Гарантії.

Ми доклали всіх зусиль, щоб якомога точніше відобразити всі кольори та зображення наших товарів, які з’являються в магазині. Ми не можемо гарантувати, що відображення будь-якого кольору монітора комп'ютера буде точним.

Ми залишаємо за собою право, але не зобов’язані обмежувати продаж нашої продукції чи послуг будь-якій особі. Ми можемо користуватися цим правом у кожному конкретному випадку. Ми залишаємо за собою право обмежувати кількість будь-яких продуктів чи послуг, які ми пропонуємо. Усі описи товарів або ціноутворення товарів можуть бути змінені в будь-який час без попереднього повідомлення на власний розсуд. Ми залишаємо за собою право в будь-який час відмовитись від будь-якого товару.

Ми не гарантуємо, що якість будь-яких продуктів, послуг, інформації чи іншого матеріалу, придбаного чи отриманого вами, відповідає вашим очікуванням.

РОЗДІЛ 5 - ДОДАТКОВІ ІНСТРУМЕНТИ

Ми можемо надавати вам доступ до сторонніх інструментів, які ми не контролюємо.

Ви підтверджуєте та погоджуєтесь, що ми надаємо доступ до таких інструментів "як є" без будь-яких гарантій чи умов будь-якого роду. Ми не несемо жодної відповідальності, яка виникає внаслідок використання вами таких додаткових інструментів.

Використання додаткових інструментів, що пропонуються через веб-сайт, ви робите на власний та розсуд, і вам слід переконатися, що ви ознайомилися та затвердили умови, за якими інструменти надаються відповідним стороннім постачальником.

Ми можемо також пропонувати нові послуги та/або функції через веб-сайт (у тому числі, випуск нових інструментів та ресурсів). Такі нові функції та/або послуги також підпадають під дію цих Умов надання послуг.

РОЗДІЛ 6 - ПОСИЛАННЯ ТРЕТИХ СТОРІН

Певний вміст, продукти та послуги, доступні через наш Сервіс, можуть містити матеріали третіх сторін.

Сторонні посилання на цьому веб-сайті можуть направляти вас на сторонні веб-сайти, які не пов'язані з нами. Ми не несемо відповідальності за перевірку або оцінку вмісту чи точності, і не несемо жодної відповідальності за будь-які сторонні матеріали чи веб-сайти, а також за будь-які інші матеріали, продукти чи послуги третіх сторін.

РОЗДІЛ 7 –ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Ми не гарантуємо що ваше використання нашого сервісу буде безперебійним, своєчасним, безпечним або безпомилковим.
Ми залишаємо за собою право відмовитись від будь-якого замовлення, яке ви розміщуєте у нас. Ми можемо, на власний розсуд. У випадку, якщо ми внесемо зміни або скасуємо замовлення, ми обов’язково спробуємо повідомити вас, зв’язавшись з електронною поштою та/або номером телефону, наданими вами під час оформлення замовлення.
Ви погоджуєтесь надати поточну, повну та точну інформацію для всіх покупок, зроблених у нашому інтернет-магазині. Ви погоджуєтесь негайно оновлювати свої дані, щоб ми могли виконати ваші замовлення та зв’язатися з вами за потребою.

Ми не гарантуємо, що результати, отримані в результаті використання сервісу, будуть точними або достовірними.

Ви погоджуєтесь, що час від часу ми можемо не надавати послугу на невизначений проміжок часу або скасувати її в будь-який час без попередження.

Ви прямо погоджуєтесь, що ваше використання або неможливість користуватися послугою є вашим винятковим ризиком. Послуга та всі товари та послуги, що доставляються вам через послугу, (крім випадків, коли це прямо вказано нами) надаються "як є" та "як доступні" для використання, без будь-яких гарантій чи умов будь-якого виду..

РОЗДІЛ 8 –ТЕРМІН ДІЇ

Зобов'язання та зобов'язання сторін, що з’явились до дати припинення, повинні бути виконані після припинення дії цього договору.

Ви можете будь-коли розірвати ці «Умови», повідомивши нас про те, що більше не бажаєте користуватися нашими Послугами, або коли ви припините користуватися нашим сайтом.

РОЗДІЛ 9 - РІЗНЕ

Ці Умови надання послуг та будь-які окремі угоди, згідно з якими ми надаємо Вам Послуги, регулюються та тлумачаться відповідно до законодавства України.

РОЗДІЛ 10 - ЗМІНИ В УМОВАХ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ви можете будь-коли переглянути останню версію Умов надання послуг на цій сторінці.

Ми залишаємо за собою право, на власний розсуд, оновлювати, змінювати або замінювати будь-яку частину цих Умов надання послуг, публікуючи оновлення та зміни на нашому веб-сайті. Ви зобов’язані періодично перевіряти наш веб-сайт на предмет змін. Постійне використання або доступ до нашого веб-сайту чи Сервісу після опублікування будь-яких змін у цих Умовах надання послуг являє собою прийняття цих змін.

РОЗДІЛ 11- КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Питання щодо Умов надання послуг слід надіслати на електронну адресу info@roastershub.com.ua