Як вибрати найкращу каву

Ви можете безкінечно вдосконалювати свої навички у приготуванні кави, але кавові зерна це головний елемент який буде впливати на смак. Якщо ви не матимете якісної та свіжообсмаженої кави то не зможете приготувати напій який дійсно вартує ваших зусиль.

1. КАВА В ЗЕРНАХ
Замовлення попередньо змеленої кави здається таким зручним і до того ж багато хто з продавців пропонує це. Але ми всі любимо каву за її смак та аромат, а попередньо змелена кава їх знищує. До того ж вам змолють тільки під один спосіб приготування, обмежуючи таким чином можливості приготування іншим способом. А змелена кава відразу-ж починає інтенсивно втрачати свій смак та аромат. Жодна хороша кав'ярня не меле каву «про запас». Вашу індивідуальну порцію кави змелють у вашій присутності (якщо це не так - міняйте таку кав'ярню) на кавомолці і приготують порцію ароматної насолоди.

Високоякісні кавомолки – досить коштовна річ. Але якщо у вас такої нема -  купіть собі недорогу ручну. Вона дасть у багато разів кращий результат, ніж кава яку змололи на якісній кавомолці, але кілька днів тому. Як герметично не закривайте мелену каву, вона набагато інтенсивніше за зерна втрачає свої ароматичні масла, що становлять основу її смаку та аромату.
Тому, завжди купуйте каву тільки в зернах. І в цьому випадку це означає саме таке ЗАВЖДИ!

Свіже завжди краще, а в разі кави це означає помел безпосередньо перед заварюванням.

2. МІСЦЕВІ РОСТЕРІЇ

Супермаркети і постачальники комерційної кави тривалого зберігання - вороги смаку кави. Незалежно від того, на скільки привабливо виглядає їх реклама або фотографії кавових плантацій та фермерів на упаковці, за рідкісним винятком, вони продають обсмажені зерна невисокої якості, що зберігається вже досить тривалий час. Така кава завжди сильно обсмажена, щоб приховати недоліки в смаку, та в розрахунку на масове споживання і тривалі терміни зберігання.

Купуйте каву від місцевих ростерій-обсмажчиків - вони мають свою індивідуальність і таку-ж пристрасть до чудової кави як і ви!

кава свіжого обсмаження

Місцеві незалежні ростерії завжди пропонують каву свіжого обсмаження різних сортів, і при цьому обсмажених по різному з урахуванням якості зерна, його сорту та походження (країни та регіону де його було вирощено)  та пособу заварювання. Це як костюм, який пошили на ваше замовлення і за вашими мірками – справжній «кавовий custom made».
Крім того, місцеві ростерії знаходяться ближче до споживача, мають з ним прямий контакт і тому більше піклуються про якість та асортимент продукції.

3. ДАТА ОБСМАЖЕННЯ
На каві, яку ви зазвичай знайдете в продовольчому магазині, значно частіше буде буде зазначена дата використання, ніж дата обсмаження. Час використання - це 1-1,5 рокі від дати обсмаження і якщо ви шукаєте свіжообсмажену каву оминайте ту де зазначена дата вжитку.
Шукайте на упаковці саме дату обсмаження. Всі перевіряють дату на упаковці молока, але чомусь кава вважається «безсмертною». Свіжообсмажені кавові зерна мають насичений чудовий аромат і смак в порівнянні з посереднім ароматом і смаком кави який припадає пилом багато місяців на полицях супермаркетів.
Хороша ростерія обов'язково вказує дату обсмажування, адже вона зацікавлена в якості свого продукту не менше ніж ви. Бажано щоб дата обсмаження була від 1 до 6 тижнів до дати вашої купівля.
Чому від одного тижня?
Під час обсмаження всередині зерна утворюється значна кількість вуглекислого газу, який пригнічує смак і аромат кави. Протягом перших 5-7 днів кавові зерна дуже активно віддають цей вуглекислий газ після чого обсмажене кавове зерно досягає свого максимального смаку і аромату.
Але пам’ятайте – це лише загальні рекомендації. Експериментуйте й обирайте те що вам найбільше смакує.

4. ОБЕРІТЬ СВОЄ УЛЮБЛЕНЕ ОБСМАЖЕННЯ
Не існує єдиного стандарту чи найкращого методу обсмаження кави. Але, як правило, обсмаження
поділяється на одну з наступних категорій: легке, середнє, середньо-темне і темне.
Легке обсмаження має світло коричневий колір – обсмажено більш коротко. Загально використовуються також такі назви як Light City та Half City Roast.
Середнє обсмаження має середньо-коричневий відтінок, сильніший аромат. Інша назва City Roast.
Середньо-темне обсмаження має насичений, коричневий колір. Інша назва Full City Roast.
Темні обсмаження - це ті блискучі кавові зерна, від темно коричневого до майже чорного, які чудово виглядають на камері. Вони мають красиву мерехтливу, маслянисту поверхню і виразну гіркоту при заварюванні. Темне обсмаження має кілька ступенів - Vienna Roast, French Roast, Italian Roast.

типи обсмаження кави

5. ЗАМОВЛЯЙТЕ на 1-2 ТИЖНІ
Купівля великої кількості кави «про запас», навіть по значно нижчій ціні з метою економії коштів, то не гарна ідея. Подумайте про це як про купівлю хліба що ви купуєте його собі на тиждень, а то й на 2 тижні і якість того хліба що буде з ним через кілька днів.
Встановіть зручний для себе графік регулярних замовлень кави, щотижня або раз на два тижні, і робіть замовлення на ту кількість яку ви використаєте за цей час. Це гарантує що у вас буде свіжа кава та дозволить експериментувати з чимось новим - новими сортами, новими ростеріями, або новими методами заварювання.

6. ЗБЕРІГАЙТЕ В СПЕЦІАЛЬНИХ КОНТЕЙНЕРАХ
Як тільки ви відкрили вашу чергову упаковку кави  відразу-ж помістіть всі зерна в герметичний контейнер. Залиште його в сухому прохолодному місці, захищеному від сонячних променів.
Негерметична упаковка і підвищена температура сприяє передчасному випаровуванню ароматичних масел з зерен, які складають основу його смаку та аромату. А надмірна волога сприяє відсиріванню кави, що не дозволить зробити якісний помел і подальше заварювання.
Якщо ви купили каву в спеціальному фольгованому пакеті з клапаном та герметичним замком, то вам не дуже потрібен спеціальний контейнер. Хіба що для зручності. Ці пакети, зазвичай, зберігають вашу каву свіжою протягом одного тижня після відкриття, що дасть вам достатньо часу, щоб нею насолодитися.

Зберігайте кавові зерна в герметичних контейнерах та пакетах.

Тепер ви знаєте як правильно купити найкращі кавові зерна та зберігати їх.
Так що далі все в ваших руках – спробуйте дивовижну різноманітність смаків кави і продовжуйте прагнути вашої найкращої чашки кави.