Офіс та Кава – «складні» відносини, або кожен заслуговує на чудову каву будь де

Як і багато хто з вас, я почав пити каву в офісі. Це була звична, на той час, розчинна. Не можу сказати, що це викликало задоволення - скоріш це був спільний ритуал. Але сильно додавши цукру і порошкових вершків віна вже не здавалася такою жахливою.

З часом я почав замислюватися над тим, яким чином поліпшити її смак. Спочатку я відмовився від розчинної, замінивши меленою і заварюючи її в чашці. Потім почав вибирати найкращу в супермаркеті, потім найсвіжішу серед них, потім була зернова кава і ручна кавомолка, і так далі.

Кава в офісі це не просто напій протягом робочого дня. Це - засіб знайомства, обговорення робочих і особистих питань, нарешті привід на кілька хвилин відволіктися від роботи і «перезавантажитися». Смачну каву в офісі - це неймовірно потужний інструмент для стимулювання позитивної культури і створення спільноти, оскільки легко створює невимушену обстановку, привід обмінятися думками та обговорити в тому числі і робочі питання. За чашкою кави вирішилося величезна кількість робочих питань.

На перший погляд здається, що приготувати якісну каву в офісі неможливо, хіба що ваш офіс має свого персонального бариста :).
Але я впевнений, що кава у вашому офісі повинна, і головне що і може, бути такою ж захоплюючою, релаксуючою, стимулюючою та смачною, як кава у вашій улюбленій кав'ярні. Отримати якісну чашку улюбленого напою в офісі можливо, дотримуючись деяких не обтяжливих правил, багато в чому спільних з тими які ведуть до приготування якісної чашки кави. Поліпшення якості кави на роботі поліпшить і якість робочого дня. Не кажучи вже про те, що отримання ранкової кави з кав'ярні дорожче і займає деякий час.

Мій допис розділений на дві частини: деякі факти про каву, які вам слід знати. А також рекомендації як отримати чудовий напій не тільки на робочому, а й в будь-якому місці.

Кілька дивовижних фактів про каву
•   Якісна кава від природи солодка. Всупереч поширеній думці, вона більш фруктова і солодка, а не гірка. Домінуюча гіркота виникає не від кави або кофеїну, а від неправильного обсмаження, зберігання і приготування.
•   Хороша кава не вимагає добавок-поліпшувачів смаку. Люди відчувають потребу в підсолоджувачах і додають в каву воду/молоко/вершки оскільки використовують не якісну/не свіжу каву та/або неправильно її готують. Це як наливати Спрайт в кисле вино, щоб зробити його більш придатним для пиття.
•   Кава так само різноманітна, як вино. Кава з різних куточків світу, різних країн, навіть з різних плантацій в одній місцевості, має дуже різні смаки - настільки ж унікальні як різні сорти вина від різних виноробів. Ці нюанси нівелюються, або зовсім зникають, коли ви додаєте різні добавки.

Кілька кроків для отримання чудової кави в офісі, і в будь-якому місці

1. Свіжообсмажена зернова кава.
Найважливішим фактором якості є використання свіжообсмажених кавових зерен. Не має значення, наскільки крута у вас кавова машина, якщо ви використовуєте стару та попередньо мелену каву. Ваш напій значно покращиться, коли ви почнете використовувати зернову каву свіжого обсмаження, незалежно від способу її приготування.
Рекомендую використовувати зерно яке було обсмажене за 1-6 тижнів до використання. Як правило, це означає купувати свіжообсмажену каву від місцевих обсмажчиків.

свіжообсмажена кава


Також рекомендую не купувати «про запас», а використовувати регулярний цикл замовлень, наприклад раз в 2 тижні. Це дозволить не тільки завжди мати виключно свіжу каву, але й експериментувати з різними сортами, сумішами та способами приготування для отримання найкращого результату.

2. Зберігайте кавові зерна в герметичній ємності.
Ідея полягає в тому щоб для збереження свіжості звести до мінімуму контакт з повітрям, щоб вона залишалася максимально свіжою на весь час після відкриття упаковки. Використовуйте для цього наші герметичні пакети з клапаном - вони дуже добре для цього пристосовані.

3. Вибирайте якісне обладнання для приготування кави.
Зазвичай в офісах використовуються автоматичні еспресо-машини через простоту їх експлуатації. Сумна правда полягає в тому, що більшість автоматичних кавоварок просто не придатні для приготування дійсно хорошого напою з тієї причини що у них посередня кавомолка, і також посередньо вони готують як еспресо так і напої з молоком, такі як капучино і латте.
Ситуацію може дещо виправити використання свіжообсмаженої кави і регулярне обслуговування кавоварки.
Для невеликих офісів дуже добре може працювати таке обладнання як кавомолки Hario V60 та Graef, в поєднанні з фільтровими кавоварками Behmor Brazen Plus та Moccamaster KBG 741.

кавоварка Moccamaster

Ці моделі кавоварок для приготування кави фільтровим методом мають сертифікацію від SCA (Specialty Coffee Association) https://sca.coffee/certified-home-brewer/, що підтверджує високу якість кави яку ви можете приготувати з їх допомогою.
Багато офісів і робочі місця мають кухні або кімнати для відпочинку, які просто не облаштовані для приготування кави. І, якщо це так, проблема вирішується компактними персональними кавоварками і кавомолками, що коштують не дорого, мають невеликі розміри і заварюють чудову та смачну каву. У такому випадку досить мати чайник для підігріву води, а приготувати відмінний напій можна за допомогою таких простих пристроїв як Аеропрес, френч-прес, пуровери Hario V60 та Asobu, або кавоварка ColdBrew.

Кавоварка Hario-V60

4. Кава ColdBrew (Колдбрю).
Якщо, по тій або іншій причині, для вас неможливий жоден з варіантів приготування кави в офісі, то найкращим варіантом буде використання ColdBrew методу заварювання. Цей метод досить простий - кава грубого помелу заливаєте холодною водою і залишаєте на ніч в холодильнику для заварювання. Вранці отримуєте холодний концентрат кави.
Отримана таким методом кава менш кисла, більш гладка на смак, і вам не доведеться турбуватися про те, щоб віна залишалася гарячою і свіжою протягом дня. Використовувати таку каву можна як в холодному вигляді з льодом/молоком, так і в гарячому, додавши в неї гарячої води. Найскладніша частина заварювання ColdBrew - це пам'ятати щоб взяти її з собою вранці!

Coldbrew

Якщо все що ви прочитали вище звучить так що, здається, ніби я трохи сноб, то мабуть це так і є коли справа стосується кави :). Але, всім нам не завадить іноді бути трохи снобами в тому, що стосується наших «слабостей» які надають нам маленькі, щоденні, життєві задоволення - смакові, емоційні і соціальні.