Рідина Clean Drop для очищення кавоварок

Засіб для чищення Clean Drop Cleaning Aid for Moccamaster рекомендується компанією Moccamaster, оскільки він м’яко та ефективно видаляє бруд та залишки кавових масел.

139 ₴
Упаковка
  • 1шт.
  • 1*5шт.
Кількість
Товар очікується


 

Безоплатна доставка від 1200 ₴

 

Зручна та безпечна оплата

Багато смачної кави псують погано очищені кавомашини та кавові графіни. Кисла і гірка кава часто виникає через кавові жири та залишки кави. Вони можуть залишити неприємний смак у вашій каві та скоротити тривалість експлуатації вашої кавоварки.
Регулярно використовуйте Clean Drop для найкращого обслуговування вашої кавомашини та для смаку кави. Рекомендується проводити очищення після 100 заварювань (орієнтовно після використання упаковки фільтрів на 100шт).
Clean Drop Cleaning Aid підходить для всіх фільтрувальних кавоварок Moccamaster.

Рекомендації по використанню:
У ємність для води кавоварки налийте 1 літр води кімнатної температури. Додайте 1 пакетик Clean Drop. Запустіть кавоварку без використання фільтра та кави. Вимкніть кавоварку через одну хвилину і залиште її на кілька хвилин, поки розчин почне діяти, а потім включить її знову до повного проливу.
Очистіть сервер/термос і кошик для фільтра розчином. Після закінчення запустіть кілька циклів з чистою водою для повного очищення від розчину.

Застереження: не можна використовувати для алюмінієвих виробів.

Спеціальні посилання