Рідина від накипу Melitta Anti Calc Bio

Рідина для чищення кавоварок Melitta AntiCalc BIO використовується для чищення та видалення накипу в крапельних кавоварках, автоматичних кавомашинах, капсульних кавоварках та чайниках.

299 ₴
Кількість
Товар очікується


 

Безоплатна доставка від 2000 ₴

 

Зручна та безпечна оплата

Засіб для чищення кавоварок Melitta AntiCalc BIO вже готовий до використання і його можна використовувати відразу – лише додайте у ємність для води вашої кавоварки.
Регулярне видалення накипу не тільки подовжує термін служби вашої кавоварки, але також гарантує каву з максимальним смаком і ароматом.
Melitta Anti Calc BIO містить активний інгредієнт лимонної кислоти що повністю біологічно розкладається, екологічно безпечний та безпечний для очищення найрізноманітніших кавоварок.
Емність: 250 мл, що достатньо, приблизно, для 6 циклів чищення.

Екологічність
Органічний декальцинатор складається з лимонної кислоти що легко розкладається.

Ефективність
Завдяки лимонній кислоті рідкий Melitta Anti Calc BIO не тільки ефективно видаляє накип, але і безпечний для ваших пристроїв.

Зручність
Простий та швидкий у використанні – форма рідини дозволяє відразу використовувати, без додаткових приготувань та вражає результатом без запаху.

Області застосування
Будь то крапельна кавоварка, повністю автоматична кавомашина, капсульна кавоварка чи чайник – органічна рідина Melitta AntiCalc BIO розчиняє навіть значні відкладення вапна та видаляє їх повністю та безпечно для харчових продуктів.

Переваги регулярного використання
Регулярне використання засобу для чищення крапельних кавоварок призводить до менших відкладень і, тим самим, до кращого підтримання температури заварювання. Таким чином, гарантується початкова функціональність вашої кавоварки, максимальний смак та аромат кави що ви приготуєте, а також збільшується термін служби вашого пристрою.
Використовуйте чищення у відповідності до інструкції до вашого пристрою. В середньому після 40-100 циклів приготування кави.

Спеціальні посилання