Ваги з таймером – купити ваги для приготування кави в інтернет магазині в Києві, ціна | RoastersHub

Ваги

Активні фільтри

 • 1 799 ₴

  Ваги Rhino Coffee Gear Brewing Scale розроблені для всіх потреб під час приготування кави – зважування зерна, зважування та таймер під час заварювання як еспресо так і пуровера.

 • 2 999 ₴
  Колір :

  Timemore Black Mirror Basic + Scale (оновлена версія 2021р) має все що необхідно для вимірювання під час приготування якісної кави, зі стабільним результатом кожного разу. Швидкі та високоточні ваги, компактний розмір, вбудований таймер для контролю за заварюванням, а також корисна функція автостарту.

 • 799 ₴

  Високоточні ваги з таймером Barista Space Drip Scale - для приготування кави та використання на кухні, дозволяють виконувати точне та швидке вимірювання ваги та часу для отримання завжди якісного стабільного результату у приготуванні.

 • 1 899 ₴

  Для заварювання смачної кави дуже важливим є контроль за кількістю меленої кави, води та часу заварювання. Ваги Coffee Gear Espresso Smart Scale надзвичайно компактні, швидкі, мають вбудований таймер, 4 програмних режими для приготування кави будь яким методом, металеве покриття та силіконовий килимок.

 • 1 199 ₴ 999 ₴

  Для заварювання смачної кави дуже важливим є контроль за кількістю меленої кави, води та часу заварювання. Ваги Coffee Gear V60 Drip Scale дозволяють робити це дуже просто, одночасно контролюючи такі важливі параметри як вагу кави, кількість води та час заварювання за допомогою таймеру.

 • 3 699 ₴

  Ваги для кави з таймером Brewista Smart Scale II - компактні кавові ваги є швидкими, вологостійкими, мають вбудований таймер, 6 режимів роботи та мають розмір, який підходить для більшості еспресо кавоварок. Brewista Smart Scale 2 - ідеальний вибір як для професійного так і домашнього використання.

 • 2 099 ₴ 1 999 ₴

  Для заварювання смачної кави дуже важливим є контроль за кількістю меленої кави, води та часу заварювання.
  Ваги Hario V60 Drip Scale VST-2000B дозволяють робити це просто маючи одночасно 2 шкали – для зважування кави та таймер для контролю часу.
  Оновлена версія вагів 2021р. з чіткішим дисплеєм та більш точним вимірюванням.

 • 799 ₴

  Ваги для кави з таймером є невід'ємним елементом для приготування чудової кави і допоможуть вам отримати найкращий результат. Вага швидкі та точні, оснащені надзвичайно чітким світлодіодним дисплеєм, і допоможуть вам досягти точності при помелі та заварюванні.

 • 999 ₴ 799 ₴

  Ваги Coffee Gear Digital LED Scale є невід'ємним елементом для приготування чудової кави і допоможуть вам отримати найкращий результат. Вага швидкі та точні, оснащені надзвичайно чітким світлодіодним дисплеєм, і допоможуть вам досягти точності при помелі та заварюванні.

 • 1 499 ₴

  Для заварювання смачної кави дуже важливим є контроль за кількістю меленої кави, води та часу заварювання. Ваги Coffee Gear V60 Smart Scale швидкі, мають вбудований таймер, 4 програмних режими для приготування кави будь яким методом, компактний розмір та силіконовий чохол що захищає всю поверхню.

Існує кілька складових, надважливих для отримання постійно чудового результату при приготуванні кави – кава, кавомолка, кавоварка та ваги. І якщо що до перших 3-х питань не виникає ні у кого, то що до ваг все не так очевидно.  
Для звичайних любителів кави, мабуть, звично відміряти каву мірною ложкою. Приготування кави вдома може бути досить простим та швидким - ви берете якусь кількість кавових зерен, змелюєте їх на кавомолці, (або ж використовуєте мелену каву) додаєте якусь кількість води і отримуєте свою чашку кави.
Однак, як тільки у вас виникає бажання приготувати смачнішу каву то виникає питання: «що я роблю не так чи що маю зробити щоб покращити смак своєї кави?». Мабуть ви помітили що кожна кав’ярня що готує якісну каву використовує кавові ваги при заварюванні кави. І використання кавових ваг це наступний логічний крок до покращення ваших навичок приготування кави вдома.

НАВІЩО ж використовувати кавові ваги при приготуванні кави?
Приготування кави схоже на все інше що ви готуєте на своїй кухні. Свіжі інгредієнти, якісні прилади, дотримання рецепту дозволяють кожного разу готувати вашу фірмову страву з чудовим результатом.
Кожен спосіб приготування кави це також рецепт, дотримання якого дозволить одержувати чудовий результат кожного разу. Використання ваг для вимірювання порції кави та води набагато точніше, ніж використання мірної ложки, чи будь якого іншого засобу вимірювання об’єму.
Сучасні ваги для кави також мають вбудований таймер, разом з іншими цікавими функціями.
Приготування кави, як і приготування будь якої страви, має різні етапи. По суті, коли ви заливаєте воду ви "готуєте" каву. І тривалість кожного етапу приготування також впливає на смак готового напою. За допомогою таймеру для кави, під час приготування, ви можете чітко контролювати кожну стадію приготування та вносити необхідні зміни що впливатимуть на смак.
Щоб приготувати ідеальну чашку кави, важливо відміряти правильну кількість меленої кави що потрібна для приготування обраним методом. Це дуже важливо при приготування будь яким методом – еспресо, пуровер, френч прес чи джезва.
Використання ваг для кави позбавляють вас від помилок і гарантують, що ви точно виміряєте правильну кількість для вашого рецепту. Крім того, вам легше контролювати кількість води, щоб знайти свій ідеальний смак кави. Це також забезпечує можливість вносити необхідні зміни та послідовність у повторенні улюбленого рецепту.
Використання кавових ваг, для вимірювання кави, води та часу приготування дозволяє правильно слідувати рецепту та змінювати його для отримання найкращого результату.