Ваги

Активні фільтри

 • 3 339 ₴

  Ваги для кави з таймером Brewista Smart Scale II - компактні кавові ваги є швидкими, вологостійкими, мають вбудований таймер, 6 режимів роботи та мають розмір, який підходить для більшості еспресо кавоварок. Brewista Smart Scale 2 - ідеальний вибір як для професійного так і домашнього використання.

 • 2 097 ₴ 1 997 ₴

  Для заварювання смачної кави дуже важливим є контроль за кількістю меленої кави, води та часу заварювання.
  Ваги Hario V60 Drip Scale VST-2000B дозволяють робити це просто маючи одночасно 2 шкали – для зважування кави та таймер для контролю часу.
  Оновлена версія вагів 2021р. з чіткішим дисплеєм та більш точним вимірюванням.

 • 2 579 ₴ 2 399 ₴
  Колір :

  Timemore Black Mirror Scale має все що необхідно для вимірювання під час приготування якісної кави, зі стабільним результатом кожного разу. Швидкі та високоточні ваги, компактний розмір, вбудований таймер для контролю за заварюванням, а також корисна функція автостарту (версія B22).

 • 839 ₴ 739 ₴

  Високоточні ваги з таймером Barista Space Drip Scale - для приготування кави та використання на кухні, дозволяють виконувати точне та швидке вимірювання ваги та часу для отримання завжди якісного стабільного результату у приготуванні.

 • 1 695 ₴

  Ваги Rhino Coffee Gear Brewing Scale розроблені для всіх потреб під час приготування кави – зважування зерна, зважування та таймер під час заварювання як еспресо так і пуровера.