Крапельні кавоварки

 • 5 990 ₴ 5 489 ₴

  Behmor Brazen Plus 2.0
  Автоматична кавоварка для приготування кави крапельним методом
  Матеріал: метал, пластик
  Колір: матовий метал-чорний
  Об'єм: 1,2л., до 8 чашок

  Наша ціна включає:
  •    Безкоштовну доставку

 • 7 537 ₴

  Автоматична кавоварка Moccamaster KBG 741 для приготування кави крапельним методом
  Матеріал: метал
  Колір: матовий метал, полірований метал
  Об'єм: 1,25л., до 8 чашок
  Виробник: Нідерланди

 • 4 860 ₴ 4 500 ₴

  Кавоварка для приготування фільтр кави Wilfa Classic, з лаконічним та гармонійним дизайном, має ідеальні параметри заварювання та компактний розмір. Все це робить її прекрасним варіантом для тих, хто хоче насолодитись смачною фільтр кавою в домашніх умовах та в умовах невеличкого офісу.

  Наша ціна включає:
  •    Безкоштовну доставку

 • 168 ₴
  Упаковка : 100шт

  Для приготування ідеальної чашки фільтр кави потрібен високоякісний фільтр.  Паперові фільтри преміум класу Clever Paper Filters розроблені спеціально для кавоварки Clever Dripper (розміру L) та виготовлені в Японії. Ці високоякісні паперові фільтри також сумісні з іншими кавоварками що використовують фільтри розміру 4 (або 1х4).
  Кількість: 100шт. (в коробці для варіанту Box, або без коробки).
  Виробник: Япония

 • 78 ₴
  Упаковка : 40 Натуральний 80 Білий

  Відкрий для себе збалансований та ще більш вражаючий смак вашої фільтр кави за допомогою кавових фільтрів Melitta Original Coffee Filters.
  Ці високоякісні паперові фільтри також сумісні з іншими кавоварками що використовують фільтри розміру 4 (або 1х4).

  Кількість: 40 шт. фільтрів з натурального паперу
                       80 шт. фільтрів з вибіленого паперу
  Виробник: Німеччина

 • 178 ₴

  Для ідеальної крапельної кави потрібен високоякісний фільтр. Ці паперові фільтри преміум класу виготовлені в Нідерландах спеціально для кавоварки Technivorm Moccamaster.
  Кількість: 100шт. в упаковці
  Виробник: Нідерланди

Крапельна кавоварка

Ви любите заварювати каву вдома? Тоді є обладнання, яке вам знадобиться для вашої кухні – це крапельна кавоварка. Вона ще також відома як фільтр кавоварка, або фільтр кавомашина.
Крапельні кавоварки нагрівають воду та рівномірно і повільно зрошують нею мелені кавові зерна. Використання такої кавоварки дуже просте - наповніть свою кавоварку водою, встановіть паперовий фільтр та насипте мелену каву, натисніть кнопку і насолоджуйтесь отриманим результатом.
Крапельний метод заварювання кави зараз має нове відродження і багато чудових кав’ярень пропонують приготовану таким чином каву. Іноді, в кав’ярнях, таку каву ще називають фільтр кава, або batch brew (батчбрю).

Відродження популярності кави, що готується в кавомашинах крапельним методом, пов’язана з появою більш якісної кави, що смакує значно краще. Ще одним, суттєвим чинником, стала поява нових моделей крапельних кавоварок що були розроблені з урахуванням вимог до заварювання якісної кави, а саме - максимальної відповідності температури та часу заварювання для отримання максимального смаку в чашці.
Якісна автоматична крапельна кавоварка дуже зручний спосіб приготування кави, особливо якщо вам потрібно заварити одночасно значну кількість кави. Вона дозволяє заварювати від 2 до 10 порцій кави одночасно, а не 1-2 чашки за один раз як, скажімо, пуровер Hario v60 або Aeropress.
Проблема більшості сучасних крапельних кавоварок полягає в тому, що вони недостатньо нагрівають воду, і отримана кава є рівною, неживою і недостатньо екстрагованою.
Ми ж пропонуємо кавоварки Technivorm Moccamaster, Behmor Brazen Plus та Wilfa Classic, які тримають температуру води в межах 92°-96°C, що є оптимальною температурою для заварювання кави.
Кавоварки Moccamaster та Behmor Brazen Plus мають сертифікацію від SCA (Specialty Coffee Association) за програмою «SCA Certified Home Brewer Program». Ця програма, розроблена професійними фахівцями та дегустаторами кави, тестує кавоварки розроблені для домашнього використання, щоб визначити, чи відповідають вони жорстким вимогам якості, для завареної кави, що визначені SCA.

Нагадаємо, що найважливішими чинниками для отримання чудової кави залишаються, перш за все, свіжообсмажена та свіжозмелена кава.
Інтернет магазин RoastersHub пропонує зернову каву свіжого обсмаження для приготування в крапельних кавоварках, для дому та офісу, з доставкою по Києву та Україні.