Ростери

Активні фільтри

  • 18 999 ₴

    Ростер для обсмаження кави Behmor 2000 AB Plus 2020SR - нещодавно оновлена версія класичного ростера від Behmor. Це простий у використанні домашній ростер, який дозволяє використовувати заздалегідь запрограмовані налаштування для обсмаження кави або керувати параметрами смаження вручну, має функцію поглинання диму та може обсмажити від 100 до 450г зеленої кави за раз.

Ростер для домашнього обсмаження

Так, ви можете самі обсмажити каву вдома! І зробити це так як подобається особисто вам.
Є багато способів як обсмажити каву - від побутової техніки, виготовленої спеціально для цієї мети, до простого смаження на сковороді на плиті або в духовці.
Домашне обсмаження - це просто! Для цього необхідно від 15 до 30 хвилин часу, і ваша нагорода - найсвіжіша, ароматна і смачна кава. Для цього не потрібно мати велика і дороге обладнання, а з зеленою кавою від RoastersHub ваша кава буде коштувати половину від вартості хорошої смаженої кави в магазині.

Обсмажуючи каву самостійно ви економите свої кошти, отримуєте нові навички вражаючі своїх друзів, експериментуєте з новими смаками, використовуєте завжди найсвіжішу, а значить і найкращу каву.

Представлені в нашому каталозі ростери це популярні моделі для обсмажування кави в домашніх умовах або в невеликих кав'ярнях. Вони відмінно зарекомендували себе протягом вже багатьох років. У мережі Інтернет ви знайдете багато обговорень та рекомендації до їх застосування. Використовуючи ці пристрої, ви можете безпосередньо впливати на процес обсмажування і отримувати чудову каву навіть не маючи досвіду в обсмажуванні.

Створіть самі свою улюблену каву!