Фільтр за

Кавомолки

 • 5 275 ₴

  Кавомолка Baratza Encore, з конічними сталевими жорнами, найкраще рішення для тих, хто хоче заварити відмінну каву в домашніх умовах. Вона ідеально підходить як для новачків так і для більш досвідчених любителів кави.
  Електрична кавомолка Baratza Encore - це чудова кавомолка як для приготування фільтр кави так і для еспресо.

  Наша ціна включає:
  •    Безкоштовну доставку

 • 5 999 ₴

  Кавомолка Gaggia MDF є однією з найкращих пропозицій на ринку що пропонує високу якість помелу для еспресо за допомогою сталевих жорен 50мм, надійність завдяки своїй перевіреній часом конструкції та якісним компонентам, компактний розмір та водночас невисоку ціну.
  Gaggia MDF є чудовою кавомолкою початкового рівня для еспресо.

  Наша ціна включає:
  •    Безкоштовну доставку
  •    Гарантійний термін 36міс.

 • 1 417 ₴

  Кавомолка Hario Column має універсальний дизайн, створений з поєднання дерева та металу, і впишеться в інтер’єр будь якої кухні.
  Прокидайтеся вранці і насолоджуйтесь ароматом кави які ви створили за допомогою чудової Hario Column.

 • 1 138 ₴

  Ручна кавомолка Hario Ceramic Coffee Mill Mini-Slim + (MSS-1DTB), з керамічними жорнами і регулюванням помелу, від японського виробника Hario

 • 1 538 ₴

  Ручна кавомолка невід'ємна частина будь-якого набору для подорожей та офісу. Hario OCTO
  чудова компактна кавомолка, ідеальна в роботі та виглядає по особливому.

 • 1 374 ₴ 1 299 ₴

  Якщо ви шукаєте якісну та недорогу жорнову кавомолку, або просто хочете собі ручну кавомолку, Hario Skerton Plus це ідеальна кавомолка початкового рівня для домашнього використання.
  Виробник: Японія

 • 1 713 ₴

  Ручна кавомолка Hario Ceramic Coffee Mill Skerton PRO MMCS-2В, з керамічними жорнами і регулюванням помелу, від японського виробника Hario

 • 1 357 ₴

  Hario Smart G - це ручна кавомолка з якісними керамічними жорнами Hario, з прозорим корпусом з надміцного пластику. Компактна, легка, міцна, з регулюванням помелу ця кавомолка ідеально підходить для використання вдома, а також під час подорожі.

 • 5 690 ₴ 5 190 ₴

  Електрична кавомолка Hario V60 Electric Coffee Grinder Compact EVC-8B має конічні сталеві жорна та забезпечує чудову якість помелу - від грубого помелу для френч-пресу до тонкого помелу для виготовлення еспресо.
  Наша ціна включає:
  •    Безкоштовну доставку

 • 1 328 ₴

  Немає кращого запаху, ніж у свіжозмеленої кави вранці! Нова ручна кавомолка Rhino Tall Hand Coffee Grinder це ідеальний інструмент для приготування чудової кави вдома, на роботі чи під час подорожі.

 • 4 860 ₴ 4 490 ₴

  Електрична кавомолка Wilfa Svart Aroma CGWS-130B - це ідеальна кавомолка як для початківців у приготуванні кави, так і для досвідчених домашніх бариста, які шукають електричну кавомолку щоб отримати якісний помел.
  Кавомолка Wilfa Svart Aroma має елегантний дизайн, обладнана конічними сталевими жорнами та забезпечує чудову якість помелу для різних способів заварювання - від френч-пресу до мокка кавоварки.

  Наша ціна включає:
  •    Безкоштовну доставку

Обираємо кавомолку

Кавомолка, поряд зі свіжим обсмаженням, найважливіша складова в отриманні чудової чашки кави. Вибір хорошої кавомолки справа не проста, тому що сьогодні на ринку представлено великий вибір подібних пристроїв.
Кавомолки розрізняються за кількома параметрами. Серед основних параметрів кавомолки такі як тип (ручна і автоматична) і спосіб помелу (ножова і жорновна). Для отримання якісного помелу використовуйте тільки жорновні кавомолки, в яких помел здійснюється за допомогою жорен.

Види кавомолок

Прості кавомолки в Києві - ножові або ротаційні, найдоступніші за вартістю, ті що здійснюють помел за допомогою ножів, що обертаються. Вони популярні в силу низької вартості, компактності і доступності. Головний плюс такого пристрою - ціна кавомолки, але головний мінус - неможливість отримати однорідний помел, тобто помел низької якості. Ножова кавомолка не здатна, в силу свого способу подрібнення, зробити однорідний, а значить якісний, помел.

Наступний тип - це жорновні кавомолки. Вони дорожчі ножових, і помел в них здійснюється за допомогою жорен різної форми. Мелють каву в такій кавомолці жорна. У таких кавомолок є можливість налаштувань розміру помелу під конкретний тип заварювання. Помел виходить досить однорідним, а значить значно якіснішим.

Ковомолка в інтернет-магазині

Якщо ви не знаєте, що вибрати, зверніться за допомогою до наших консультантів: ми відповімо на ваші запитання та допоможемо зробити оптимальний вибір!
Також, в асортименті нашого інтернет-магазину знайдуться не тільки кавомолки, а й різні аксесуари для приготування кави.