Кавомолки

Активні фільтри

Обираємо кавомолку

Кавомолка, поряд зі свіжим обсмаженням, найважливіша складова в отриманні чудової чашки кави. Вибір хорошої кавомолки справа не проста, тому що сьогодні на ринку представлено великий вибір подібних пристроїв.
Кавомолки розрізняються за кількома параметрами. Серед основних параметрів кавомолки такі як тип (ручна і автоматична) і спосіб помелу (ножова і жорновна). Для отримання якісного помелу використовуйте тільки жорновні кавомолки, в яких помел здійснюється за допомогою жорен.

Види кавомолок

Прості кавомолки в Києві - ножові або ротаційні, найдоступніші за вартістю, ті що здійснюють помел за допомогою ножів, що обертаються. Вони популярні в силу низької вартості, компактності і доступності. Головний плюс такого пристрою - ціна кавомолки, але головний мінус - неможливість отримати однорідний помел, тобто помел низької якості. Ножова кавомолка не здатна, в силу свого способу подрібнення, зробити однорідний, а значить якісний, помел.

Наступний тип - це жорновні кавомолки. Вони дорожчі ножових, і помел в них здійснюється за допомогою жорен різної форми. Мелють каву в такій кавомолці жорна. У таких кавомолок є можливість налаштувань розміру помелу під конкретний тип заварювання. Помел виходить досить однорідним, а значить значно якіснішим.

Ковомолка в інтернет-магазині

Якщо ви не знаєте, що вибрати, зверніться за допомогою до наших консультантів: ми відповімо на ваші запитання та допоможемо зробити оптимальний вибір!
Також, в асортименті нашого інтернет-магазину знайдуться не тільки кавомолки, а й різні аксесуари для приготування кави.