Кавоварки

Активні фільтри

 • 159 ₴

  Дріпи My Cafe Drip Filter від Hario - це як «V60 у кармані!», ідеальний компаньйон у поїздках або на роботі, коли ви не можете, або не хочете брати з собою воронку, аеропрес, френч-прес або іншу кавоварку.
  Кількість: 22шт. в упаковці
  Ємність: 8-12г. кави (до 200мл.)
  Виробник: Японія

 • 899 ₴ 819 ₴
  Об’єм : 3 чашки 6 чашок 9 чашок

  Bialetti Moka Express - найкласичніша модель гейзерної кавоварки виробництва Bialetti, провідного світового виробника кавоварок. Це кавоварка що прославила Bialetti у 1930-х роках, після винаходу гейзерної кавоварки. На сьогоднішній день це найпопулярніша модель кавоварки Мока у світі, оскільки до цього часу виготовлено понад 200 мільйонів кавоварок.

 • 979 ₴
  Об’єм : 3 чашки 6 чашок

  Bialetti Moka Express Red - оновлена кольорова модель класичної кавоварки Мока від Bialetti, провідного світового виробника кавоварок. Кавоварка Bialetti Moka Express прославила Bialetti після винаходу гейзерної кавоварки у 30-х роках 20 століття. На сьогоднішній день це найпопулярніша модель гейзерної кавоварки у світі, оскільки до цього часу виготовлено понад 200 мільйонів кавоварок.

 • 979 ₴ 899 ₴
  Об’єм : 3 чашки

  Bialetti Moka Express Black - оновлена кольорова модель класичної кавоварки Мока від Bialetti, провідного світового виробника кавоварок. Кавоварка Bialetti Moka Express прославила Bialetti після винаходу гейзерної кавоварки у 30-х роках 20 століття. На сьогоднішній день це найпопулярніша модель гейзерної кавоварки у світі, оскільки до цього часу виготовлено понад 200 мільйонів кавоварок.

 • 1 499 ₴
  Об’єм : 4 чашки 6 чашок

  Bialetti Moka Induction (Moka Induzione) - сучасна вишукана та стильна модель від Bialetti. Це поєднання класичного дизайну кавоварки Bialetti Moka Express та сучасного дизайну зробить її незамінною на кожній кухні. Ця модель підходить для всіх типів варильних поверхонь, включаючи індукційні.

 • 739 ₴

  Графін декантер Bravilor Bonamat Glass Decanter - скляний графин об'ємом 1,7 літра, має ергономічний дизайн, навісну кришку та пластикову ручку. Сумісний з моделями кавоварок Bravilor Bonamat Novo, Mondo, Matic

 • 487 ₴
  Об’єм : 450мл.

  Ви шукаєте зручний спосіб приготування кави методом пуровер? Чому б не заварити свіжообсмажену каву з допомогою Hario V60 Coffee Server.

 • 457 ₴
  Об’єм : 360мл.

  Високоякісний кавовий заварник Hario V60 Range Server є дуже зручним для повсякденного використання. До того ж він чудово виглядає, тобто має все, що потрібно для кавового заварника. Єдине що вам залишиться зробити так це заварити кави.

 • 689 ₴
  Об’єм : 360мл.

  Елегантна карафа для ручного заварювання кави як домашніх умовах, так і в кав’ярні.

 • 979 ₴

  Кавовий скляний глечик декантер Moccamaster Glass Jug CD/KBG 1.25 можна використовувати з моделями кавоварок Moccamaster KGB, CD, а також з кавоварками Wilfa.

 • 1 086 ₴

  Кавовий скляний декантер сервер Wilfa Svart Carafe WSP-1 із кришкою, розроблений для кавоварки Wilfa Svart Presisjon WSP-1A, WSP-1B, WSP-2A.
  Цей графін сервер також сумісний з кавоварками Wilfa Classic/Wilfa Classic Plus, а також з кавоварками Moccamaster.

 • 799 ₴

  Набір для для холодного заварювання (Колд Брю) пляшка Hario Cold Brew Tea Filter-In Bottle з фільтром та дві скляні чашки Yunomi. Має витончений японський дизайн та ідеально підходить для любителів чаю та кави.