Аксесуари

 • 1 160 ₴

  Кавоварка AeroPress це зручний пристрій для швидкого, легкого та зручного приготування вишуканої кави.
  В листопаді 2019р. компанія Aeropress замінила колір букв логотипу на червоний та змінила дизайн упаковки.

 • 1 200 ₴

  AeroPress Go - це нова версія кавоварки, яка підкорила серця любителів кави у всьому світі.
  Пристрій складається в кухоль і дозволяє вам приготувати чашку ідеальної чорної кави в будь-який час і в будь-якому місці - під час подорожі, походу або в офісі.

 • 1 874 ₴ 1 794 ₴

  Для заварювання смачної кави дуже важливим є контроль за кількістю меленої кави, води та часу заварювання.
  Ваги Hario V60 Drip Scale VST-2000B дозволяють робити це просто маючи одночасно 2 шкали – для зважування кави та таймер для контролю часу.

 • 1 448 ₴

  Ваги Rhino Coffee Gear Brewing Scale розроблені для всіх потреб під час приготування кави – зважування зерна, зважування та таймер під час заварювання як еспресо так і пуровера.

 • 442 ₴
  Об’єм : 700мл. 450мл.

  Ви шукаєте зручний спосіб приготування кави методом пуровер? Чому б не заварити свіжообсмажену каву з допомогою Hario V60 Coffee Server.

 • 416 ₴
  Об’єм : 600мл. 360мл.

  Високоякісний кавовий заварник Hario V60 Range Server є дуже зручним для повсякденного використання. До того ж він чудово виглядає, тобто має все, що потрібно для кавового заварника. Єдине що вам залишиться зробити так це заварити кави.

 • 727 ₴
  Об’єм : 600мл.

  Елегантна карафа для ручного заварювання кави як домашніх умовах, так і в кав’ярні.

 • 784 ₴

  Кавоварка для холодної кави Hario Filter-In Coffee Bottle - це відповідь від японської кампанії Hario на літню спеку.
  Заварник від Hario це ідеальний спосіб приготувати смачну каву Колд Брю (Cold Brew), вгамувати спрагу та насолоджуватись новими смаками улюбленого напою.

 • 722 ₴

  Якщо ви любите каву приготовану методом колдбрю, вам обов'язково сподобається кавоварка графін Hario Mizudashi Cold Brew. Цей простий спосіб холодного заварювання дозволяє отримати справжній смак і аромат вашої кави.

 • 1 024 ₴

  Нова кавоварка Cold Brew Hario Water Dripper Drop WDD-5-PGR - просто налийте холодної води у верхній резервуар і отримайте ідеальну каву колдбрю за 45-60 хвилин. Постачається із кришкою, що дозволяє зберігати каву в холодильнику після заварювання. За допомогою цього заварника на 5 чашок ви можете також легко заварити холодний зелений чай, якщо забажаєте.

 • 1 883 ₴

  American Press - це ручна кавоварка що була розроблена для отримання витонченого смаку і яка надає безпрецедентний контроль за заварюванням кави.
  American Press компактний, зручний та універсальний пристрій за допомогою якого дуже легко приготувати чудову гарячу каву, cold brew та заварити чай - вдома, в дорозі, у вашому офісі, або навіть у мандрівці.

 • 2 276 ₴
  Колір :

  Cafflano KLASSIC - це перша в світі портативна кавоварка для приготування кави "все-в-одному". Вона поєднує в собі ручну кавомолку з керамічними жорнами, чайник з тонким носиком для якісного заливання, крапельний фільтр з нержавіючої сталі, а також чашку для готової кави. Це найкращий спосіб приготувати якісну каву змоловши свіжообсмажені зерна та заварити їх в будь-якому місці - будинку, офісі, автомобілі чи у мандрівці.

Аксесуари для приготування кави

Секрет смачної ароматної кави полягає не тільки в самих зернах, свіжому обсмаженні і майстерності бариста, а й в аксесуарах, які використовуються для її приготування. У нашому інтернет-магазині ви знайдете такі аксесуари для кави, як: турки, ручні кавоварки (аеропрес, пуровер), автоматичні фільтрові кавоварки, кавомолки та ростери для обсмажування зерен вдома або в невеликому кафе.
Використовуйте якісні аксесуари для приготування кави як вдома, так і на роботі. Дотримуйтесь рекомендацій з приготування кави обраним вами способом, використовуйте свіжообсмажену та свіжозмелену каву і у вас вийде напій не гірше, ніж у бариста в вашій улюбленій кав'ярні!

Аксесуари для приготування кави: призначення, різновиди, спосіб використання

Останніми роками, серед кавоманів усього світу, стали дуже популярними способи самостійного заварювання кави з використанням ручної кавоварки. Йдеться про такі кавоварки як аеропресс та пуровер. Такі аксесуари для кави змінили масивні кавомашини.
Вони настільки компактні і легкі в застосуванні, що їх можна взяти з собою в поїздку або на роботу, головне, щоб під рукою були свіжообсмажены і свіжозмелені зерна і гаряча вода. При цьому важливо дотримуватися і певного ступіню помелу рекомендованого для даного типу заварювання.
Принцип роботи аеропресса і пуровера різний. Але аромат і смакові якості задовольнять будь-якого гурмана! Готувати каву в ручних кавоварках дуже захоплююче, так як кожен раз можна отримувати новий, більш досконалий і різноманітний смак. Щоб створити новий смак і аромат, рекомендується:
•    використовувати зерно різних сортів і ступеня обсмаження;
•    експериментувати з величиною помелу;
•    заливати воду різної температури;
•    змінювати тривалість проливання води і заварювання;

Визначитися з вибором і купити аксесуари для кави допоможуть наші консультанти, які завжди онлайн. Все представлене обладнання в нашому інтернет-магазині відповідає встановленим нормам і вимогам безпеки.
Не відмовляйте собі в задоволенні насолоджуватися смачним, ароматним напоєм завдяки використанню спеціального кавового обладнання!