Аксесуари

 • 1 250 ₴

  Кавоварка AeroPress це зручний пристрій для швидкого, легкого та зручного приготування вишуканої кави.
  В листопаді 2019р. компанія Aeropress замінила колір букв логотипу на червоний та змінила дизайн упаковки.

 • 1 299 ₴

  AeroPress Go - це нова версія кавоварки, яка підкорила серця любителів кави у всьому світі.
  Пристрій складається в кухоль і дозволяє вам приготувати чашку ідеальної чорної кави в будь-який час і в будь-якому місці - під час подорожі, походу або в офісі.

 • 1 997 ₴

  Для заварювання смачної кави дуже важливим є контроль за кількістю меленої кави, води та часу заварювання.
  Ваги Hario V60 Drip Scale VST-2000B дозволяють робити це просто маючи одночасно 2 шкали – для зважування кави та таймер для контролю часу.

 • 1 448 ₴

  Ваги Rhino Coffee Gear Brewing Scale розроблені для всіх потреб під час приготування кави – зважування зерна, зважування та таймер під час заварювання як еспресо так і пуровера.

 • 798 ₴
  Об’єм : 3 чашки 6 чашок 9 чашок

  Bialetti Moka Express - найкласичніша модель гейзерної кавоварки виробництва Bialetti, провідного світового виробника кавоварок. Це кавоварка що прославила Bialetti у 1930-х роках, після винаходу гейзерної кавоварки. На сьогоднішній день це найпопулярніша модель кавоварки Мока у світі, оскільки до цього часу виготовлено понад 200 мільйонів кавоварок.

 • 874 ₴
  Об’єм : 3 чашки

  Bialetti Moka Express Red - оновлена кольорова модель класичної кавоварки Мока від Bialetti, провідного світового виробника кавоварок. Кавоварка Bialetti Moka Express прославила Bialetti після винаходу гейзерної кавоварки у 30-х роках 20 століття. На сьогоднішній день це найпопулярніша модель гейзерної кавоварки у світі, оскільки до цього часу виготовлено понад 200 мільйонів кавоварок.

 • 874 ₴
  Об’єм : 3 чашки 6 чашок

  Bialetti Moka Express Black - оновлена кольорова модель класичної кавоварки Мока від Bialetti, провідного світового виробника кавоварок. Кавоварка Bialetti Moka Express прославила Bialetti після винаходу гейзерної кавоварки у 30-х роках 20 століття. На сьогоднішній день це найпопулярніша модель гейзерної кавоварки у світі, оскільки до цього часу виготовлено понад 200 мільйонів кавоварок.

 • 1 295 ₴
  Об’єм : 4 чашки 6 чашок

  Bialetti Moka Induction (Moka Induzione) - сучасна вишукана та стильна модель від Bialetti. Це поєднання класичного дизайну кавоварки Bialetti Moka Express та сучасного дизайну зробить її незамінною на кожній кухні. Ця модель підходить для всіх типів варильних поверхонь, включаючи індукційні.

 • 487 ₴
  Об’єм : 450мл.

  Ви шукаєте зручний спосіб приготування кави методом пуровер? Чому б не заварити свіжообсмажену каву з допомогою Hario V60 Coffee Server.

 • 457 ₴
  Об’єм : 360мл.

  Високоякісний кавовий заварник Hario V60 Range Server є дуже зручним для повсякденного використання. До того ж він чудово виглядає, тобто має все, що потрібно для кавового заварника. Єдине що вам залишиться зробити так це заварити кави.

 • 797 ₴
  Об’єм : 600мл. 360мл.

  Елегантна карафа для ручного заварювання кави як домашніх умовах, так і в кав’ярні.

 • 878 ₴

  Кавовий скляний глечик Moccamaster Glass Jug CD/KBG 1.25 можна використовувати з моделями кавоварок Moccamaster KGB та CD.

Аксесуари для приготування кави

Секрет смачної ароматної кави полягає не тільки в самих зернах, свіжому обсмаженні і майстерності бариста, а й в аксесуарах, які використовуються для її приготування. У нашому інтернет-магазині ви знайдете такі аксесуари для кави, як: турки, ручні кавоварки (аеропрес, пуровер), автоматичні фільтрові кавоварки, кавомолки та ростери для обсмажування зерен вдома або в невеликому кафе.
Використовуйте якісні аксесуари для приготування кави як вдома, так і на роботі. Дотримуйтесь рекомендацій з приготування кави обраним вами способом, використовуйте свіжообсмажену та свіжозмелену каву і у вас вийде напій не гірше, ніж у бариста в вашій улюбленій кав'ярні!

Аксесуари для приготування кави: призначення, різновиди, спосіб використання

Останніми роками, серед кавоманів усього світу, стали дуже популярними способи самостійного заварювання кави з використанням ручної кавоварки. Йдеться про такі кавоварки як аеропресс та пуровер. Такі аксесуари для кави змінили масивні кавомашини.
Вони настільки компактні і легкі в застосуванні, що їх можна взяти з собою в поїздку або на роботу, головне, щоб під рукою були свіжообсмажены і свіжозмелені зерна і гаряча вода. При цьому важливо дотримуватися і певного ступіню помелу рекомендованого для даного типу заварювання.
Принцип роботи аеропресса і пуровера різний. Але аромат і смакові якості задовольнять будь-якого гурмана! Готувати каву в ручних кавоварках дуже захоплююче, так як кожен раз можна отримувати новий, більш досконалий і різноманітний смак. Щоб створити новий смак і аромат, рекомендується:
•    використовувати зерно різних сортів і ступеня обсмаження;
•    експериментувати з величиною помелу;
•    заливати воду різної температури;
•    змінювати тривалість проливання води і заварювання;

Визначитися з вибором і купити аксесуари для кави допоможуть наші консультанти, які завжди онлайн. Все представлене обладнання в нашому інтернет-магазині відповідає встановленим нормам і вимогам безпеки.
Не відмовляйте собі в задоволенні насолоджуватися смачним, ароматним напоєм завдяки використанню спеціального кавового обладнання!