Аксесуари

Активні фільтри

Аксесуари для приготування кави

Секрет смачної ароматної кави полягає не тільки в самих зернах, свіжому обсмаженні і майстерності бариста, а й в аксесуарах, які використовуються для її приготування. У нашому інтернет-магазині ви знайдете такі аксесуари для кави, як: турки, ручні кавоварки (аеропрес, пуровер), автоматичні фільтрові кавоварки, кавомолки та ростери для обсмажування зерен вдома або в невеликому кафе.
Використовуйте якісні аксесуари для приготування кави як вдома, так і на роботі. Дотримуйтесь рекомендацій з приготування кави обраним вами способом, використовуйте свіжообсмажену та свіжозмелену каву і у вас вийде напій не гірше, ніж у бариста в вашій улюбленій кав'ярні!

Аксесуари для приготування кави: призначення, різновиди, спосіб використання

Останніми роками, серед кавоманів усього світу, стали дуже популярними способи самостійного заварювання кави з використанням ручної кавоварки. Йдеться про такі кавоварки як аеропресс та пуровер. Такі аксесуари для кави змінили масивні кавомашини.
Вони настільки компактні і легкі в застосуванні, що їх можна взяти з собою в поїздку або на роботу, головне, щоб під рукою були свіжообсмажены і свіжозмелені зерна і гаряча вода. При цьому важливо дотримуватися і певного ступіню помелу рекомендованого для даного типу заварювання.
Принцип роботи аеропресса і пуровера різний. Але аромат і смакові якості задовольнять будь-якого гурмана! Готувати каву в ручних кавоварках дуже захоплююче, так як кожен раз можна отримувати новий, більш досконалий і різноманітний смак. Щоб створити новий смак і аромат, рекомендується:
•    використовувати зерно різних сортів і ступеня обсмаження;
•    експериментувати з величиною помелу;
•    заливати воду різної температури;
•    змінювати тривалість проливання води і заварювання;

Визначитися з вибором і купити аксесуари для кави допоможуть наші консультанти, які завжди онлайн. Все представлене обладнання в нашому інтернет-магазині відповідає встановленим нормам і вимогам безпеки.
Не відмовляйте собі в задоволенні насолоджуватися смачним, ароматним напоєм завдяки використанню спеціального кавового обладнання!