Аксесуари

Активні фільтри

 • 1 610 ₴

  Кавоварка AeroPress - це неймовірно універсальний пристрій, який буде відповідати очікуванням як початківців, так і досвідчених любителів кави. Ця кавоварка поєднує в собі переваги френч пресу, воронки та традиційної кавоварки, що робить її неймовірно різноманітною, але з неодмінно чудовим результатом.

 • 1 650 ₴

  AeroPress Go - це нова версія кавоварки, яка підкорила серця любителів кави у всьому світі.
  Пристрій складається в кухоль і дозволяє вам приготувати чашку ідеальної чорної кави в будь-який час і в будь-якому місці - під час подорожі, походу або в офісі.

 • 748 ₴ 638 ₴

  Все, що потрібно для якісної фільтр кави в одній упаковці - пуровер, графін, фільтри та мірна ложка.
  Кавоварка набір Hario V60 Craft ідеально підходить для новачків, які шукають пуровер, але ще не мають досвіду приготування кави.
  Японська марка Hario - це гарантія якості за розумною ціною.

 • 159 ₴

  Дріпи My Cafe Drip Filter від Hario - це як «V60 у кармані!», ідеальний компаньйон у поїздках або на роботі, коли ви не можете, або не хочете брати з собою воронку, аеропрес, френч-прес або іншу кавоварку.
  Кількість: 22шт. в упаковці
  Ємність: 8-12г. кави (до 200мл.)
  Виробник: Японія

 • 3 399 ₴

  Ваги для кави з таймером Brewista Smart Scale II - компактні кавові ваги є швидкими, вологостійкими, мають вбудований таймер, 6 режимів роботи та мають розмір, який підходить для більшості еспресо кавоварок. Brewista Smart Scale 2 - ідеальний вибір як для професійного так і домашнього використання.

 • 1 695 ₴

  Ваги Rhino Coffee Gear Brewing Scale розроблені для всіх потреб під час приготування кави – зважування зерна, зважування та таймер під час заварювання як еспресо так і пуровера.

 • 839 ₴ 739 ₴

  Високоточні ваги з таймером Barista Space Drip Scale - для приготування кави та використання на кухні, дозволяють виконувати точне та швидке вимірювання ваги та часу для отримання завжди якісного стабільного результату у приготуванні.

 • 2 097 ₴ 1 997 ₴

  Для заварювання смачної кави дуже важливим є контроль за кількістю меленої кави, води та часу заварювання.
  Ваги Hario V60 Drip Scale VST-2000B дозволяють робити це просто маючи одночасно 2 шкали – для зважування кави та таймер для контролю часу.

 • 2 579 ₴ 2 299 ₴
  Колір :

  Timemore Black Mirror Scale має все що необхідно для вимірювання під час приготування якісної кави, зі стабільним результатом кожного разу. Швидкі та високоточні ваги, компактний розмір, вбудований таймер для контролю за заварюванням, а також корисна функція автостарту.

 • 899 ₴ 819 ₴
  Об’єм : 3 чашки 6 чашок 9 чашок

  Bialetti Moka Express - найкласичніша модель гейзерної кавоварки виробництва Bialetti, провідного світового виробника кавоварок. Це кавоварка що прославила Bialetti у 1930-х роках, після винаходу гейзерної кавоварки. На сьогоднішній день це найпопулярніша модель кавоварки Мока у світі, оскільки до цього часу виготовлено понад 200 мільйонів кавоварок.

 • 979 ₴ 899 ₴
  Об’єм : 3 чашки 6 чашок

  Bialetti Moka Express Black - оновлена кольорова модель класичної кавоварки Мока від Bialetti, провідного світового виробника кавоварок. Кавоварка Bialetti Moka Express прославила Bialetti після винаходу гейзерної кавоварки у 30-х роках 20 століття. На сьогоднішній день це найпопулярніша модель гейзерної кавоварки у світі, оскільки до цього часу виготовлено понад 200 мільйонів кавоварок.

 • 1 499 ₴
  Об’єм : 4 чашки 6 чашок

  Bialetti Moka Induction (Moka Induzione) - сучасна вишукана та стильна модель від Bialetti. Це поєднання класичного дизайну кавоварки Bialetti Moka Express та сучасного дизайну зробить її незамінною на кожній кухні. Ця модель підходить для всіх типів варильних поверхонь, включаючи індукційні.

Аксесуари для приготування кави

Секрет смачної ароматної кави полягає не тільки в самих зернах, свіжому обсмаженні і майстерності бариста, а й в аксесуарах, які використовуються для її приготування. У нашому інтернет-магазині ви знайдете такі аксесуари для кави, як: турки, ручні кавоварки (аеропрес, пуровер), автоматичні фільтрові кавоварки, кавомолки та ростери для обсмажування зерен вдома або в невеликому кафе.
Використовуйте якісні аксесуари для приготування кави як вдома, так і на роботі. Дотримуйтесь рекомендацій з приготування кави обраним вами способом, використовуйте свіжообсмажену та свіжозмелену каву і у вас вийде напій не гірше, ніж у бариста в вашій улюбленій кав'ярні!

Аксесуари для приготування кави: призначення, різновиди, спосіб використання

Останніми роками, серед кавоманів усього світу, стали дуже популярними способи самостійного заварювання кави з використанням ручної кавоварки. Йдеться про такі кавоварки як аеропресс та пуровер. Такі аксесуари для кави змінили масивні кавомашини.
Вони настільки компактні і легкі в застосуванні, що їх можна взяти з собою в поїздку або на роботу, головне, щоб під рукою були свіжообсмажены і свіжозмелені зерна і гаряча вода. При цьому важливо дотримуватися і певного ступіню помелу рекомендованого для даного типу заварювання.
Принцип роботи аеропресса і пуровера різний. Але аромат і смакові якості задовольнять будь-якого гурмана! Готувати каву в ручних кавоварках дуже захоплююче, так як кожен раз можна отримувати новий, більш досконалий і різноманітний смак. Щоб створити новий смак і аромат, рекомендується:
•    використовувати зерно різних сортів і ступеня обсмаження;
•    експериментувати з величиною помелу;
•    заливати воду різної температури;
•    змінювати тривалість проливання води і заварювання;

Визначитися з вибором і купити аксесуари для кави допоможуть наші консультанти, які завжди онлайн. Все представлене обладнання в нашому інтернет-магазині відповідає встановленим нормам і вимогам безпеки.
Не відмовляйте собі в задоволенні насолоджуватися смачним, ароматним напоєм завдяки використанню спеціального кавового обладнання!